M.Vehbi tarafından yazılan mesajlar

1. M.Vehbi

Logolardan hangisi üzerinde çalışmaya devam edeyim

bana göre son çalışma daha diğerlerine göre daha iyi ama renkler cok abartı gibi duruyor. yeşil biraz bozuyor görüntüyü onu kırmızı olarak yaparsan daha hoş olacak gibi... ne dersin? buda benim düşüncem...
  2. M.Vehbi

amonyum_nitrat production Vol.2

slogan ve tasarım işte olay budur...
  3. M.Vehbi

muhammed mehdi nebiogulları çalışması

Arkadaşlar bu çalışma abimin ilk tasarım çalışmasıdır.
  4. M.Vehbi

Bediloy /Katalog /Demo 3D

kapakta yer alan eğitimde 30 yılımız yerine 30. yılımız olsa daha güzel olur genel olarak güzel
  5. M.Vehbi

hastane için 2 kırımılı broşür çalışması

@Hakan Dağdeviren bende aynen hakan ağabeyin yorumlarına katılıyorum
  6. M.Vehbi

Filistinli Çocuk - Kitap Kapağı

kapak calışması benim cok hosuma gitti parmaklıklar ardında ki resimde bana göre uygun emegine saglık
  7. M.Vehbi

Acill Logo Lazım Yardımcı Olursanız Sevinirim

bence nasıl bir logo istediğini anlat önce sonrada logoyu hazırlayacak arkdasa ne vereceğini belirt ozaman sansın daha cok olur. ben logo yapmıyorum artık ama hala yardım olmazsa bana özelden yaz sana yardımcı olayım
  8. M.Vehbi

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

tesekkür ederim hakan abi emegine sağlık indirmek zamanımı alacak ama degecek insallah ;)
  9. M.Vehbi

Grafik tasarımcı için Diploma (Belge-Sertifika-Ehliyet) Gerekli mi? ( Tartışma )

@farukcagla teşekkür ederim faruk ağabey haklısın ben siteden bir müddet uzak kaldım uzak kalmamın sebebi ise sizin bu söylediklerinizi ve diğer arkaaşların düşüncelerini ve yaptıkları yorumları toplayıp incelememdi. şimdi bakıyorumda yazılanlara aklıma şu söz geliyor "KEDİ UZANAMADIĞI CİĞERE...
  10. M.Vehbi

Grafik tasarımcı için Diploma (Belge-Sertifika-Ehliyet) Gerekli mi? ( Tartışma )

bende merak ettim acaba burada faruk ağabeyden başka yazan yok mu? Allah aşkına kimsemi grafikerlik konusunu benimsemiyor? Konu açıldığından beri burada yazan kişilerin sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor 30.000 üye var 5 kişi konu tartışıyor.. faruk ağabey bence konu başka kısımda eğitim...
  11. M.Vehbi

grafikerlik çocukluktan gelir

@Hakan Dağdeviren bu sorunun cevabını bende merak ediyorum :)
  12. M.Vehbi

drawın klavye kısayollarını yazabilecek birisi var mı ????

https://www.grafikerler.org/corel-draw/17-coreldraw-kisa-yollari.html sanırım aradığın sorunun cevabı budur...
  13. M.Vehbi

corelde makro çözümleri

teseşşekür ederim
  14. M.Vehbi

corelde makro çözümleri

emine hanım ben rapidden indiremiyorum sebebi nedir acaba yardımcı olurmusunuz :S
  15. M.Vehbi

corel de basitçe 3 boyutlu kroki (GÜNCELLENDİ)

@Fatih Coşkun tesekkürler
Yukarı Alt