mackerem tarafından yazılan mesajlar

1. M

iMac i3 yeni nesil 8 GB RAM oyun ve tasarım canavarı!

@Gunay Yunus 2,300 TL ye bırakıyorum, ihtiyaç fazlası, kullanılmadığı için....
  2. M

iMac i3 yeni nesil 8 GB RAM oyun ve tasarım canavarı!

www.macoyun.com dan site tasarımı için kullanılan, ihtiyaç fazlası, 1 yıldan fazla garantili, bilkom çıkışlı oyun ve tasarım canavarıdır... 3.06 GHz intel i3 yeni nesil işlemci 21.5 inch LCD ekran 10.7.2 en yeni işletim sistemi 8 GB RAM, 500 GB HD Yeni nesil wireless klavye & mouse...
  3. M

iMac i3 3.06 GHz tam bir oyun CANAVARI 2500 TL

www.macoyun.com Club dan en yeni Mac oyunlarını takip edebilir, inceleyebilir ve siparişlerinizi geçebilirsiniz, hepsi orijinal hepsi sorunsuz...
  4. M

iMac intel 2.66 core duo 2 KACIRMAYIN 1 TB!!!

2,200 TL ye birakacağım arkadaşlar..... lütfen senetle ödeme, yarısını hafta vereceğim diye aramayınız..... @mackerem
  5. M

www.macoyun.com 'dan %50 indirim fırsatı

Arkadaşlar Amerika dan özel olarak getirdiğimiz 200 ü aşkın %100 Mac bilgisayarları ile çalışan ve her ay yenilenen macintosh oyunlarına Macoyun CLUB sayesinde ulaşabilirsiniz.... kerem aslan macintosh oyun sitesi, macoyun, mac oyun 0543 232 30 32 EN YENI OYUNLARDAN BAZILARI • FOOTBALL...
  6. M

iMac intel 2.66 core duo 2 KACIRMAYIN 1 TB!!!

macoyun.com da sadece oyun sitesi tasarımı için kullanılan çok temiz, superdrive yenilenen, bakımı ELMA APPLE CENTER da profesyonelce yapılan, bilkom çıkışlı oyun ve tasarım canavarıdır... 2.66 GHz intel Core Duo 2 islemci 20 inch LCD ekran 10.6.5 en yeni işletim sistemi Yeni model ince klavye...
Yukarı Alt