madwoman tarafından yazılan mesajlar

1. madwoman

web tasarımlarım

Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  2. madwoman

izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum

merhaba, İzmir'de ikamet ediyorum.Bige Adam Bilgi Teknolojileri Akademisinde web ve grafik tasarım eğitimi almaktayım.Bildiğim programlar şimdilik illüstrator ve photoshop kendimi geliştirmek için reklam ajanslarında staj yapmak istiyorum.Uygun pozüsyon olduğu takdirde ulaşılmak üzere...
  3. madwoman

kurumsal kimlik çalışmam

ilk kurumsal kimlik çalışmam yorumlarınızı bekliyorum;) [/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] [/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
  4. madwoman

şarap reklamı çalışmam(deneme amaçlıdır;)

evet daha çok kısa süredir grafik tasarımla uğraşıyorum henüz 1 ay oldu etiket için pek özenmedim demicem hiç özenmedim aslında haklısınız ayrıntılar çk önemli yorumlarınız için çok teşekkürler:)
  5. madwoman

sinema bileti ve popcorn konulu afiş ödevim

Uploaded with ImageShack.us
  6. madwoman

Çizim Tekniği (soru)

arkadaşlar merhaba herkese, grafik tasarım kursumda bitirme projesi var illüstrator için bir cafenin kurumsal kimlik çalışmasını yapıcam kahve fincanından çıkan dumanı çizmeye çalıştım ama olmadı bana yardımcı olabilir misiniz programı çok iyi bilmiyorum photoshopu da illüstratordan sonra...
  7. madwoman

ilk afiş çalışmam :)

merhaba arkadaşlar, pratiğimi arttırmak için yaptığım bir çalışma beğeninize sunuyorum her türlü eleştiriye açığım fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Uploaded with ImageShack.us
  8. madwoman

ilk çalışmam:)

Uploaded with ImageShack.us
  9. madwoman

alıştırma yapmak için izmirdeki bir dersanenin logosunu yaptım beğenize:)
  10. madwoman

umarım olmuşturr:) teşekkür ederim:)
  11. madwoman

twitpic teki url yi kopyalamıştım bilgisayarımdaki resmi nasıl yükleyebilirim ?
  12. madwoman

arkadaşlar merhaba, kursa yeni başladım ve ilk haftaki çalışmamı sizlerle paylaşıyorum biliyorum çok iyi değil çok başındayım ama sizlerle paylaşmak istedim yaptıkça siteye eklicem:)
  13. madwoman

ilk kitap kapağı çalışmam:/

arka kapaktaki yazı hoş olmamış özellikle satırın sonuna doğru olan kelimeler okunmuyor zemin koyulaştığı için.bir de farklı bi yorumum olucak eski kitap gibi tasarlanabilir mi bilmiyorum daha yeni olduğum için ama hoş olabilir.
Yukarı Alt