mashadlife tarafından yazılan mesajlar

1. M

grafikerim iş arıyorum

forması 120tl den 3.5 civarı bir forma katalogumuz var dışarıdan çalışacak arkadaş arıyoruz ofisimizde 3günlük takribi çalışacak arakadaşların bizimle kontağa geçmesini arz ederiz
  2. M

Dışarıdan çalışacak

Dışarıdan 3.5 forma kataloğumuzu hazırlayacak ve forma başına hakediş verilmek üzere çalışacak grafiker aranıyor iletişim aysin hanım 2124161014
  3. M

yardımcı grafiker/istanbul

3.5 forma kataloğumuz hazırlanacak forma başına ücret veriyoruz ilgilenirseniz çogu sayfa hazır üzerinde ekler olacak 2124161014 ayşın hanım a not bırakınız
  4. M

Grafikerim, iş arıyorum (Avrupa Yakasında)

3.5 forma dergimiz mevcut çoğu sayfası hazır forma başına ücretle arzu ederseniz,işyerimizde bilgisayar desteği verilir. arabianbusinesschamber@gmail.com ayşin hanım 2124161014
  5. M

Part Time Grafik Tasarım İşleriniz Yapılır.

Maket üstün kaliteli digital baskıda hazırlanacak yurt dışı kataoloğumuz için 3.5 forma dergi hazırlayacak forma kabilinde ücretlendirilmek üzere dışarıdan grafiker arıyoruz işyerimizde 3 günlük bir çalışmalık çogu sayfalar hazır üzerlerine ek yapılacak İletişim arabianbusinesschamber@gmail.com...
  6. M

grafikerim iş arıyorum

dıgıtal basıma girecek özel yurtdışı için hazırlanacak katalog içn grafiker arıyoruz şuan örnek numune olduğundan forma başı ücretle çalışacak arkadaşlar arabianbusinesschamber@gmail.com adresine ilgili iseler dönüş yapabilirler artı 00902124161014 ayşın hanıma ulaşabilirler.
Yukarı Alt