maxiday tarafından yazılan mesajlar

1. M

Iş arıyorum.

sanırım arkadaşımız daha yeni yeni programları tanımaya evde kullanmaya başlamış, kendisini geliştirebileceği programları örnebileceği bir iş fırsatı arıyor ona göre değerlendirme yapılırsa iki taraf içinde daha sağlıklı olur
  2. M

Kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir iş arıyorum

merhaba başakşehirde bulunan ambalaj ve matbaa firmamıza grafiker arıyoruz ulaşım olarak 3ayrı noktadan servislerimiz mevcuttur, cv nizi yollarsanız uygun olması halinde birlikte ayrıntıları konuşuruz. maxiday_56@hotmail.com
  3. M

Yetiştirilmek üzere Grafikerlik işi arıyorum.

cvnizi maxiday_56@hotmail.com atarmısınız
  4. M

Kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir iş arıyorum

merhaba başakşehirde bulunan ambalaj ve matbaa firmamıza grafiker arıyoruz ulaşım olarak 3ayrı noktadan servislerimiz mevcuttur, cv nizi yollarsanız uygun olması halinde birlikte ayrıntıları konuşuruz. maxiday_56@hotmail.com
  5. M

Freelance Ambalaj - Logo Tasarımı - Dekupe ve Çizim

hizmet vermeye devam ediyorum...
  6. M

hizmet vermeye devam ediyoruz...
  7. M

ilanım günceldir hizmet vermeye devam
  8. M

Satılık Süper Hızlı Samsung İ7 2.40 Hz. Notebook (Grafik ve Oyun İçin )

SAMSUNG NP550P5C NOTEBOOK CORE İ7 2.40GHZ-8 GB-1TB-15.6-2GB-WIN8 TASINABİLİR BİLGİSAYAR İşlemci Markası INTEL İşlemci Ön Bellek 6 MB İşlemci Teknolojisi Intel Core i7 İşlemci Hızı 2.4 GHz İşlemci Numarası 3630QM Hafıza (RAM) Tipi DDR3 Hafıza (RAM)...
  9. M

freehand mx11 çalışmalarının rengini değiştirme

merhaba anladığım kadarıyla freehand renk ayarlarında bir sorun var onu halletmen gerekiyor. settink prenfences/colors oradan color manage spot colors u işaretleyip sperations sprinter seçili olması gerekiyor bu şekilde halledemezsen illustrator cs 5 te sorunsuz bir şekilde freehand mx dosyasını...
  10. M

VY Kurumsal Kimlik çalışması

elinize sağlık şık tasarım olmuş, 3d sunumu nasıl yapıyorsunuz bana yardımcı olabilirmisiniz bu konuda
  11. M

MTR Reklam Kurumsal Kimlik

merhaba elinize sağlık güzel olmuş elit bir çalışma olduğu kadarıyla şık göz alıcı olmuş logonun düşüncesi çok hoşuma gitti, iş yoğunluğundan dolayı sunumları daha güzel hale getirmek için hala fotoshopta 3d ye getirmeye çalışıyorum ama sizin sunumunuz hazır şablanlar üzerinde yapılmış sanırım...
Yukarı Alt