Mehmet Can AKPINAR tarafından yazılan mesajlar

1. Mehmet Can AKPINAR

Katalog Tasarım

Önerilerinizi göz önüne alarak, uygulamaya başlıyorum, teşekkür ederim
  2. Mehmet Can AKPINAR

Katalog Tasarım

Merhaba Arkadaşlar,Yeni girdiğim ajansın katalogunu yapma görevi bana verildi. Sade bir şey olsun dediler, bende böyle bir başlangıç yaptım tasarıma, sayfaları iki renkte oluşmakta. Önerilerinizi alabilir miyim?
  3. Mehmet Can AKPINAR

İsmini bilmediğim bir font

Teşekkür ederim Kemal Bey
  4. Mehmet Can AKPINAR

İsmini bilmediğim bir font

http://k1311.hizliresim.com/1h/x/v0ccn.png ERSAĞ yazan fontu bulamadım, bilen varsa söyleyebilir mi? Çok acil
  5. Mehmet Can AKPINAR

Indesign çalışma dosyasını tiffe çevirmek

Arkadaşlar Merhaba, Indesign programında 4 sayfalık bir çalışma yaptım, baskı formatında pdf'e çevirdim. Matbaaya gönderdiğimde ise CorelDraw programında bozulduğunu söyledi ve tiff olarak göndermemi söyledi. Indesign programında ise tiffe çeviremiyorum. Öyle bir seçenek göremedim. Pdf...
  6. Mehmet Can AKPINAR

Font istek

VestelGotham_Head_Normal Gotham_CondensedBook Gotham_CondensedLight Bu fontlar eksik, iş biraz acil ama fontları bulamıyorum
  7. Mehmet Can AKPINAR

Font istek

Merhaba, Axion RND Regular fontuna sahip olan arkadaş varsa, paylaşabilir mi ?
  8. Mehmet Can AKPINAR

Fontu bilen var mı ?

What the fontta arattım ama bulamadım, bu yazının fontunu bilen var mı ?
  9. Mehmet Can AKPINAR

Sigara ölümdür

@Şener CANÖZ Elimde bir iş vardı, o işe dikkatimi verince sıkıldım. Dikkatimi dağıtmak kendimce ufak bir çalışma yapmak istedim. Yorumunuz içinde teşekkür ederim
  10. Mehmet Can AKPINAR

Sigara ölümdür

Tabutun içine insan yerleştrmeyide düşündüm ama sonra vazgeçtim, yani üstünde fazla uğraşmadım, detayada inmedim. Yorumunuz içinde teşekkür ederim
  11. Mehmet Can AKPINAR

Sigara ölümdür

Aklıma geldi yapayım dedim ama baya bir amatörce oldu, ya da hiç olmadı :/
  12. Mehmet Can AKPINAR

Dedim ki...

Her sabahımda, bir umut var..
  13. Mehmet Can AKPINAR

Dedim ki...

Biz hiç bir zaman kendimizi iyi hissetmiyoruz. Sadece nasıl avutacağımızı iyi biliyoruz.
  14. Mehmet Can AKPINAR

İçini Dök!

Tüm günümü eğitime ayırıyorum, yoruluyorum. Bir de üstüne aldığım eğitimler için hesap veriyorum, ne yaptım neler gördüm diye. Abi bi beklesinler eğitimim bitsin sonra öğrendiklerimle öğrenemediklerimin hesabını vereyim. Ama illa her aşamada kendimi ispatlamam bekleniyor. Yok arkadaş kimseye...
  15. Mehmet Can AKPINAR

Klavika yazı ailesi

çok teşekkür ederim :)
Yukarı Alt