Mehmet Öztürk tarafından yazılan mesajlar

1. Mehmet Öztürk

Bana yaratıcılığı öğretenin kırk yıl kölesi olurum...

Bence Yaratıcı olabilmek için ilk önce insanın kendine güvenmesi lasım kendine güvenen insan herzaman farklı şeyler yaratabilir. Yaratıcı olmak kişi has olan bir duygu olmakla beraber kişinin yaşamtarzından tutun dinlediği müzik türü bile önemlidir. Ama malesef türkiyede gerçekten yaratıcı...
  2. Mehmet Öztürk

Flash ta çıkmayan yazılar

Arkadaşlar merhaba ben normalde web tasarım ile çok uğraşmıyorum ama az çok bilgim var fakat bir template editler iken bir sorun ile karşılaştım ne denediysem olmadı eminimki basit birşeydir fakat ben çözemedim yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. SORUM: flashta başlık olarak...
  3. Mehmet Öztürk

Photoshop Dersleri (World dosyası 178 Adet)

Paylaşım için teşekkürederim güzel bir dökümana benziyor...
  4. Mehmet Öztürk

Grafikerlikte usta çırak ilişkisi nasıl olmalı, alaylı mektepli ilişkisi nasıl olmalı

Hocam aslında kendimize ait bir dayanışma vakfı tarzında herkesin bir bütün olduğu grafikerlerin toplandığı aynı burası gibi fakat gerçek dünyada da aynen bu şekilde herkesin birşeyler paylaşabildiği bir mekan... Hem bu şekilde bu işi yapan kişiler bilgilerine bilgi bilmeyenlerde kendilerini...
  5. Mehmet Öztürk

Ankara'da İkamet Edenler Bakmadan Geçmeyin

Arkadaşlar bende ankaradayım
  6. Mehmet Öztürk

Photoshop`ta Araba Modifiye Dersi Araç Boyama ( resimli anlatim )

Hocam eline sağlık Yalnız daha pratik bir şekilde Duplicate Layer ve CTRL+U kombinasyonu ile kopya resime renk vererek sonrada düzgün bir şekilde eraser tool ile çalışarakta yapılabinilir...
  7. Mehmet Öztürk

Grafikerlikte usta çırak ilişkisi nasıl olmalı, alaylı mektepli ilişkisi nasıl olmalı

Mehmet Akif Ersoy 'un bu güzel eserini bizimle paylaştığınız için teşekkürederim. Yalnız burada bir yalnış anlaşılma olmasın... Ben sadece türkiyede şuan olayların nasıl işlediğini anlattım bu şekilde devam etmesi gerektiğini söylemedim. Bu eser sanki bana hitaben oraya yazılmış gibi...
  8. Mehmet Öztürk

Photoshop ile 3 boyutlu resimler yapmak ( resimli anlatım )

Hocam buda Photoshop un bilmediğimiz güzel bir özelliği daha. bu sadece onlardan birisi gerçekten çok hoş bir çalışma olmus tebrikler..
  9. Mehmet Öztürk

Hocam biz he nekadar düzelmesi için uğraşsakta yinede düzeleceğini sanmıyorum yada düzelebilmesi için çok kişinin aklanması gerekiyorki bu şuanda imkansız gibi duruyor bundan 2- 3 sene önce olmus olsaydı belki düzelebilme ihtimalinin olabileceğini düşünebilirdim. Fakat şuanda biz her nekadar...
  10. Mehmet Öztürk

Grafikerlikte usta çırak ilişkisi nasıl olmalı, alaylı mektepli ilişkisi nasıl olmalı ? Hocam Yazdığınız yazılar gerçekten güzel olmuş herkes kendisine göre yorumda bulunmuş onlarda sizde kendize göre haklısınız. Yalnız konu başlığımızda usta çırak ilişkisi yazıyor biz türkiyedeki iş...
  11. Mehmet Öztürk

İşte bu O... Şeçilmiş Olan

Teşekkürederim Çok naziksiniz
  12. Mehmet Öztürk

İşte bu O... Şeçilmiş Olan

Merhaba aranıza Katılmış olmaktan çok mutluyum insanlarla bilgi paylaşmayı vermeyi ve almayı çok severim. Benim kendime göre photoshop bilgim var çok ileri düzeyde olmasada benim başımı çıkamaz sokaklardan çok rahat bir şekilde sıyıracak kadar var :D Forumda iken ben elimden geldiğince size...
  13. Mehmet Öztürk

Nacizane bir Çalışmam:)

Arkadaşlar herkesin kendine özgü bir yeteneği vardır . Yalnız şunu unutmayalım el elden herzaman üstündür. Bence Burdaki yorumlarımız birbirimiz inciltecek şekilde değil yani yıkıcı değil yapıcı yorumlar yapılmasında fayda var. Arkadaşımız burda belirli bir emek sarf ederek bir çalışma yapmış...
  14. Mehmet Öztürk

Kuaför Reklamı

Hocam bana kalırsa bu tarz çalışmalarınızı photoshop kullanarak yapmanız sizin için daha yararlı ve daha hoş bir görünüm bırakır. Bu çalışmada sanki kagıtları üst üste koyarak foto cekilmiş gibi duruyor. bana kuaförden daha çok fotografcı reklamını andırıyor. Renk uyumu olarak güzel fakat yaşlı...
  15. Mehmet Öztürk

Araç giydirme çalışmam

Hocam Tasarım güzel Fakat bence kullandığın renkler pastel değilde biraz daha canlı olsa daha iyi olurdu . hani biraz daha gerçekci olabilirdi. Tabiki sen bunu sadece yerleri belli olması açısından yaptıysan o ayrı bir konu ama benim sana tavsiyem bu tarz calışmalarında fon rengi yapmak için en...
Yukarı Alt