MehmetDk tarafından yazılan mesajlar

1. MehmetDk

Radyo Net İnternet sitesi..

Selamlar arkadaşlar.. Yeni bir internet radyosu açtım ve a'dan z'ye internet sitesi dahil herşeyi kendim tasarlamaya çalıştım ve aklıma başka şeyler gelmedi internet sitesine bi göz atıp bana daha canlı, eğlenceli ve güzel fikirler verebilirseniz memnun olurum... İnternet sitesi...
  2. MehmetDk

D&P Burjum // Mehmet Harman

Fazlami ciddi ve sade oldu acaba bu calismam? :) Birtane yorum yazilabilirdi....
  3. MehmetDk

d&p | büşra giritoğlu

Birinci calisman cok güzel olmus basarilar....
  4. MehmetDk

D&P Burjum // Mehmet Harman

5. MehmetDk

web sayac sitesi ( HIT COUNTER ) sitesi kurumunda tecrübe kisiler araniyor!!

Merhaba, Ben Danimarkalila yönelik bir web sayac ( hit counter ) sitesi yapmak istiyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum?! :allalla: Örnek site: www.realist.gen.tr Bu konuda tecrübeli bir kisi ariyorum.. Saygilarimla, Mehmet Harman mehmet@mehmet.dk
  6. MehmetDk

Sunlife Resort Hotel / Mehmet Harman / MehmetDK

Sagol kardes, tesekür ederim... :)
  7. MehmetDk

Sunlife Resort Hotel kurumsal kimlik çalışmam

ikinci calisman gercekten güzel olmus!.. iyi olan kazansin...
  8. MehmetDk

Sun Life Hotel icin son calismalar ...
  9. MehmetDk

Kartvizit ve Zarf calismalarim bu gece eklenecektir....
  10. MehmetDk

Kasap sitesi yapmak istiyorum

Tamam yasar abi özür dilerim bilmiyordum... Ben basimin caresine bakarim..
  11. MehmetDk

Logo'da bir kac degisiklikler yaptim... :) Bu benim katildigim ilk yarisma ve bütün yarismaci arkadaslarima basarilar diliyorum...
  12. MehmetDk

Sunlife Resort Hotel logosunu fazla allandirmak ve ballandirmak istemedim... Herseyin en güzeli ve orjinali bence sade olmalidir ve umarim begenilir... Saygilarimla Mehmet Harman // MehmetDK DANIMARKA
  13. MehmetDk

Kasap sitesi yapmak istiyorum

Bir kasap'a template ariyorum ... ama nasil yapacagimi bilemiyorum.. Et ürünleri olacak bir kasap sitesi yapmak istiyorum... Bana bu konuda yardim edebilirseniz cok mutlu olurum...
  14. MehmetDk

program istek

evet programi deneyebilirim 2 hafta falan ama programin logosu yer aliyor video'da ;( ... Swish Max programinda yaptim reklami ve video divX olarak saklayabiliyorum ama ses kaydi yok birtüllü cikmiyor saklayinca.. Neyse önerileriniz icin sagolun... Saygilar
  15. MehmetDk

program istek

Selamlar... Bende bir Flas reklami yaptim ama video'ya dönüstürmek istiyorum ama birtüllü olmuyor... google'da aradim söyle: swf converter to avi ve video diya ama hepsi parali :)) Bu konuda yardim edebilen arkadaslar varsa yazasin bi zahmet... Saygilar...
Yukarı Alt