melan2508 tarafından yazılan mesajlar

1. melan2508

arkaplansız buton kaydetme

ne yapsam ne etsem olmyuyor kaydetme yerinde save a transperensy seçeneği yok save web kısmında işaretlesem bile arkaplan yine beyaz acaba programda mı bi sorun var
  2. melan2508

öyle bi seçenek yok save penceresinde malesef
  3. melan2508

cs3te buton yaptım fakat resimdeki gibi gri arkaplan olmadan sadece sarı olan butonu kaydetmek istiyorum bunun için arka planı sildim transparant yaptım png dosyası olarak kaydettim faka hiç biri işe yaramadı yardımlarınızı bekliyorum
  4. melan2508

yuvarlak çerçeve sorunu (resimli)

bir daire çiziyorum ve ctrl+alt ile kopyasını alıyorum daha sonra iç içe koyuyorum Burada amacım parlak bir yuvarlak çerçeve yapmak resimdeki kırmızı dairenin olduğu kısım parlak çerçeve olacak çarpı olan kısımda boş olucak ve bu daireleri layerlere almaj için içini boyuyorum görüidüğü...
  5. melan2508

müzik grubu için logo

küçük ve sade bir çalışmapaylaşmak istedim yorumlarınızı esirgemeyin
  6. melan2508

ilk çalışmam

tavisyeleriniz için teşekkürler
  7. melan2508

herhangi bir nesnenin altına yuvarlak gölge eklemek

teşekkür ederim
  8. melan2508

herhangi bir nesnenin altına yuvarlak gölge eklemek

arkadaşlar resimdeki kürelerin altındaki yuvarlak gölgeleri nasıl ekleyebilirm yanlız gölgeleri ekleyeceğim şey yuvarlak değil herhangi birşey ben sadece altına gölge hissi vermek istiyorum
  9. melan2508

psd dosyasını açarken böyle bir hata alıyorum

http://rapidshare.com/files/406816880/111.psd
  10. melan2508

deniyorum ama olmuyor malesef bayada uğraşmıştım yaa :S
  11. melan2508

zaten dosya psd dosyası olarak kayıtlı değiştirsem bile dosyayı açmadan değişiklik yaptığım için kabul etmyior
  12. melan2508

dosyayı kaydettikten sonra bilgisayarı kapattım açtım ve dosyayı açmak istediğim zaman bu hata geliyoru ama gözat penceresinde dosyaya tıkladığım zaman altda küçük önizlemesi görünüyor sonuçta belgeyi kurtarabilirimyim ?
  13. melan2508

nesneleri sonradan layerlere ekleme ?

Arkadaşlar ad ve soyadımın baş harflerinden bi çizim yaptım aşşağıdaki resim 4 parçadan oluşuyor bu parçaları nasıl layerlere ekleyebilirim ?
  14. melan2508

Define Prush Present srounu

iki defa tıklayınca işe yaradı teşekkürler...
Yukarı Alt