Melek Tamak tarafından yazılan mesajlar

1. M

Font istek

bu font nedir acaba? http://www.balikrestaurants.com/wp-content/uploads/fishmekan-restaurants-2011.jpg
  2. M

Başak Vektörleri

tesekkürlerr.....
  3. M

Freelance Grafik Tasarım ve Reklam Çözümleri!

Firmanızın ve reklamınızın hedef kitlenize ulaşabilmesi ve etkili olabilmesi için; kurumsal kimliğinizin oluşturulmasından, grafik tasarım, medya planlaması, marka danışmanlığı, matbaa, açık hava reklam, basın ilan, stand ve promosyona kadar bütün çalışmalarınızı en uygun hizmet anlayışı ile...
  4. M

Freelance Grafik Tasarım ve Reklam Çözümleri!

Firmanızın ve reklamınızın hedef kitlenize ulaşabilmesi ve etkili olabilmesi için; Kurumsal Kimlik (Logo - Kartvizit - Dosya - Antetli Kağıt/Antetli Zarf v.b.), Katalog, Broşür, Medya Planlama, Gazete ve Dergi ilanları, Afiş, Flyer, Indoor / Outdoor çalışmalar, promosyon vs.,grafik tasarım ve...
  5. M

Freelance Tasarım ve Reklam Çözümleri!

Firmanızın ve reklamınızın hedef kitlenize ulaşabilmesi ve etkili olabilmesi için; Kurumsal Kimlik (Logo - Kartvizit - Dosya - Antetli Kağıt/Antetli Zarf v.b.), Katalog, Broşür, Medya Planlama, Gazete ve Dergi ilanları, Afiş, Flyer, Indoor / Outdoor çalışmalar, promosyon vs.,grafik tasarım ve...
  6. M

freehand soru ve sorunlarınızı Burada cevaplayalım.

bu durum macintosh da ise napmam gerekiyo.Freehandi yeniden kurdum ama hicbir degibiklik olmadi...:confused: @aDoBe
  7. M

freehanddeki tüm toollarım kayboldular ve geri gelmiyolar.. :( window kısmından da denedim fakat yok ısrarla kayboldu ve artık yoklar.yeniden mi freehand yüklemem gerekiyor? yoksa benim bilmedigim geri getirme yöntemleri var mı?
  8. M

merhaba.. daha once fh9 un kendi icinde bulunan clipartları fh11 de bulamıyorum veya yok...fh11 e ekelenebiliyor mu clipart ekleniyorsa nasıl olacak? tesekürler.
Yukarı Alt