meleklersehri tarafından yazılan mesajlar

1. M

Nakliyat Firması İçin Ücretli Logo Yaptırılacak

@muratamam sorabilir miyim bütün bunları buraya ne amaçla yazdınız
  2. M

Kartvizit tasarımı yaptırılacak

işverenin dönüş yaptığı bir arkadaşımız var mı
  3. M

3d max m biliyorsun öğle durma bilgisayrı al gel...

bilgisayarı niye alıp geliyoz ki
  4. M

İstek Menü İçin Yiyecek Görselleri

merhaba arkadaşlar pizza menüsü için aynı tabakta patates kızartması ve tavuk görselleri arıyorum ancak bulamadım örneğin: patates kızartması 4 adet tavuk şeklinde, forum da arama yapmaya çalıştım arama bölümü de çalışmıyor, tek tek sayfa sayfa aramaya kalksam bir sürü sayfa var yardımcı olur...
  5. M

Logo tasarımı

@CrisHancock aramıza bir çakal daha katılmış hayırlısı olsun bedava yapsan daha kazançlı çıkarsın hocam bari fiyatı özel mesajdan vereydin de bu kadar açık etmeseydin ayıp
  6. M

Kartvizit Tasarım + Basım

@webkorkusuz doğru değil mi sorunuza şöle bir cevap versem sorunuzun cevabı olur mu, terzi kendi söküğünü dikemezmiş
  7. M

Kısa süreli Katalog çalışması için bizimle çalışmak ister misiniz?

@karabulutd hocam kusura bakma ama bu ilanı gördükten sonra ağzımı bırakır başka yerimle gülerim, siz iş yapmaktan cok hammalık yapmıssınız, 136 sayfalık katalogu corelde yapmak şaşılacak bir durum, indesign gibi bir program varken sizin mesleğiniz nedir sorması ayıp olmazsa, sizin...
  8. M

Gıda Ürünleri Pazarlama Logosu

@Erkan Nehir sorunun ne olduğunu anladığını sanmıyorum işverenin ilanlarına bağlı bir işleyiş tarzından bahsetmiyorum olayı çok hafife aldığını düşünüyorum, asıl amaç grafik tasarım adına paylaşım demişsin ya ona itafen sölüyorum cokkkk ta umurlarında, bunu anladığınız gün zaten stratejinizi...
  9. M

Gıda Ürünleri Pazarlama Logosu

ücretli olması durumunda kimse ilan bile vermez kaldı ki işveren yaptırdığı işin ücretini bile ödemek istemeyip bedava iş yapan aradıktan sonra ilan vermek ücretli olursa ilan verecek işvereni bile zor bulursunuz
  10. M

ACİL Logo

bu nasıl aciliyetse anlamadım mesaj atıyoruz cevap vermiyorsunuz
  11. M

Acil!!! Banner yaptırmak istiyorum.

@fta Arkadaşım işveren banner tasarımı diyor broşür yaptırcam demiyor, hem kurumsallık nerden cıktı bu kadar abartma istersen banner de kurumsallık nerde görülmüş ve de duyulmuş bir de 100 TL kapora işin tamamı ne kadar sorması ayıp? bazı arkadaşllara fiyat verirken fiyat kırmasınlar...
  12. M

Video içerisinde ki hareketli yazı silinebilir mi?

@nuriQocca photoshopun cs5 ve cs6 versiyonlarında artık video editleme özelliği de var cok faydalandım
  13. M

Video içerisinde ki hareketli yazı silinebilir mi?

@nuriQocca photoshopta yapmayı denedin mi, denemediysen dene derim
  14. M

Haftalık Çıkacak Olan 16 Sayfalık Gazete Sayfa Tasarımı

mail gönderme zahmetinde bulunmayın diye ben size söleyim 16 sayfalık gazete tasarımı için toplamda 100 tl vermeyi düşünüyorlar buyrun başvurun
  15. M

Logo İstiyorum

@thelivingdaylight neden bu kadar fiyat kırıyorsun, eğer amaç porfolyo yapmak ise portfolyo yapmak uğruna bu işi icraat etmeye çalışan diğer meslektaşlar açısından haksızlık olmuyor mu acaba
Yukarı Alt