melekru tarafından yazılan mesajlar

1. melekru

Elif'in diğer ismi ne olsun ?

elif sude güzel oluyor sude ismi çok kullanılıyor evet ama söylemesi kolay:S hayırlı evlatlar versin Allah tebrik ederim
  2. melekru

tipografi çalışması

yorumlarınıza açıktır. saygılar
  3. melekru

bereket pastanesi - araç tasarımı

@teknogencler ben bu araca göre tasarım yapmıştım. bu da modifiye galiba. boş ve dolu şeklinde iki araç fotografı koymalıydım hata benim. yorumlar için teker teker teşekkürler
  4. melekru

@Arzu Uluırmak teşekkür ederim önemli bilgiler aktardığınız için. uygulamaya alıyorum hemen saygılar
  5. melekru

teşekkür ederim eminecik arka görseli biraz küçülttüm daha rahat şimdi. saygılar
  6. melekru

hayali bir çalışmadır yorumlarınızı bekliyorum
  7. melekru

günbatımı ResimLeri...

ikinci fotoğraf çok güzel. teşekkürler
  8. melekru

antalyada-iş arıyorum

günceldir... saygılar günceldir...
  9. melekru

Araç giydirme çalışmam

tasarım üzerindeki yazıları olabildiğince temkinli davranıp yerleştirmek lazım. tam kesim noktalarına yakın,sıfır çalışıldığı takdirde uçurumun kenarında gibi bi durum doğar . uygulama yapılırken bi hata çıkabilir. tasarımı yaparım ben gerisiyle ilgilenmem görüntüsü verilmemeli tabi. bir de o...
  10. melekru

en çok dinlenen müzik tarZı

genellikle pop müzik ama anlamlı olmak kaydıyla...türkçe rocktan, yabancı müzikten, türkülerden,müziğini seversem arabeskten bile bi kuble alabiliyorum yerine göre:D
  11. melekru

kuaför tabela tasarımı

ilk gözüme çarpan fotoğrafın sündürülmüş olmasıydı. bayan kuaför yazısı tek satırda yazılıp boyutu biraz küçültülse çiseye daha çok yer açılırdı. yorumlara da katılıyorum. daha zarif bir yazı tipi olmalı hani kadın kuaförü olduğu belli olmalı kolaylıklar diliyorum çalışmalarınızda. saygılar...
  12. melekru

Yaş Ortalaması Grafikerler.org

her yaşın bi güzelliği vardır da 23 yaşında olmak güzel:)
  13. melekru

Sinemaya Ne sıkLıkLa Gidersiniz...

okuldayken kolumdan çekiştirip götürürlerdi :P onun yerine kitap okuyim daha faydalı diye düşünürdüm ama sinema dönüşü süper oluyo sanki filmin karakterlerinden biri sensin ve o anda rolünü oynuyorsun :D psikolojik bakımdan bi hareket yani:D şimdi ise arkadaşlar da yok okul bitti götüren de yok :D
  14. melekru

En Çok Kullandığınız Programlar

photoshop ve corel... pek nazlılar ama seviyorum kerataları:D
  15. melekru

Forum Üyelerimiz Hangi Şehir'den !

antalya işte antalya hıh:)
Yukarı Alt