memetaltin tarafından yazılan mesajlar

1. M

Vektörel desenin renk ayrımı

mesaj atmıştım aldınız mı?
  2. M

"tram atacasın" bunun ne olduğunu ve nasıl yapıldığını bilmiyorum. eğer bana bunu da anlatırsanız size 3d ve 2d animasyon konusunda tam destek sağlarım :) teşekkürler.
  3. M

http://imageshack.us/photo/my-images/819/renkk3.jpg/][/URL] 1.aşama da ön ve arka alan renklerini seçtim. Gradient uyguladım. 2.aşama da önce sarı rengi seçip spot kanala atadım. sonra turuncuyu seçip yeni spot kanala atadım. 3.aşamada rgb kanallarını kaldırdım. renk geçişimde beyaz bir...
  4. M

çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Peki ekteki gibi renk geçişi olan bir çizim renk ayrımını nasıl yapacağım. fırça modunu dissolve yapıp manuel renkleri seçip boyamam mı gerekiyor?
  5. M

bu bahsettiğiniz işlemiler masaüstü yayıncılık için geçerli değil mi ? Ben kumaş (nevresim) deseninin renk ayrımını soruyorum. bildiğim kadarı ile photoshopta rgb yada cmyk kanalları silinip desendeki renkler kanallara atanıyor. Photoshop pixel tabanlı olduğu için çizimin kenarlarında blur...
  6. M

transfer baskıda blurlu desen renk ayrımı

yani tif olarak gelmiş bir çalışmayı (diyelimki 4 renk) kalem aracı ile boyamadan sadece colour range ile seçip rengi uygulayabiliyoruz ?
  7. M

ama vektörel programda da kanal yok. renk ayrımını nasıl yapacağım ?
  8. M

Herkese iyi çalışmalar. Vektörel çizim programında 64,2x200 cm olarak desenimizi hazırladık. 1- Renk ayrımı için Photoshop'a mı gönderiyoruz ? 2- Renk ayrımı yaparken vektörel çizim programında çizdiğim deseni, Photoshop'ta tekrar çizecekmiyim. 3- Photoshop'ta çizim yaparken sadece pen...
  9. M

rotasyon baskı desenleri

bu çalışmalar desenin raporu değil herhalde ?
  10. M

Nevresim deseni

Merhabalar. Nevresim desenini soter rapor olarak çizmek istesem 64,2x220cm demi çalışmam gerekiyor. Nevresimlerde gördüğüm kadarıyla 3 raport var. Teşekkürler.
Yukarı Alt