Mert Mutlu tarafından yazılan mesajlar

1. Mert Mutlu

Minimal blog

Son zamanlarda gerek karikatür ve tasarımlarıma yoğunlaşmaktansa derslere yoğunlaşmayı tercih ettiğim için uzun zamandır hiçbirşey çizmiyordum. Bu gece yeni bir blog teması yapmaya karar verdim ve arkadaşımın verdiği Fulness temasını tekrar çizdim. Umarım beğenirsiniz
  2. Mert Mutlu

Uzun zaman sonra yeni bir tumblr teması çizdim

Hım, güzel olmuş fakat yazılar büyük ve fazla siyah kalmış bu da minimalliği bozuyor. Bu arada temayı isteseydin tereddütsüz verirdim, boşuna zaman harcamasaydınız
  3. Mert Mutlu

Uzun zaman sonra yeni bir tumblr teması çizdim

Arkadaşlar daha çok karakter çizimine yönelmem nedeniyle tema çizmeye kısa bir süre ara vermiştim ve bu arayı bu sabah bitirdim ve yeni bir tumblr teması çizdim kendime. HTML'e dökecek varsa temayı verebilirim. Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim :s8:
  4. Mert Mutlu

Wacom Bamboo veya Uc-Logic Lapazz Grafik Tablet hakkında kararsız kaldım?

Arkadaşlar grafik tablet almak istiyorum, ilk tabletim olacak yaklaşık 200 TL lik bir bütçem var daha 15 yaşındayım çünkü, Wacom Bamboo Pen CTL-470K-EN ile Uc-Logic Lapazz A5 arasında kararsız kaldım çünkü gördüğüm kadarıyla Bamboo'nun daha çok özelliği var. Eğer bunlar hakkında bilgisi olan...
  5. Mert Mutlu

Illustrator karakter çalışmam

Kırışıklıklar konusunda haklısınız Furkan bey, Taylan bey, bu benim yaklaşık 8. çalışmam falan, renklendirmeyi bile daha yeni öğrendim. Yavaş yavaş kendimi alıştırarak ve tabletimi alarak oralara geleceğimi umuyorum :) Teşekkürler
  6. Mert Mutlu

Çok teşekkür ederim Şerife hanım, doğrusu ilk çalışmadan sonra yeni şeyler öğrenmek için epey bir uğraştım, çabaladım, mause ile çizmek de bayaa bi zorladı ama bu sonucu görmek beni mutlu ediyor, o zaman çizmeye devam! :D
  7. Mert Mutlu

Evet arkadaşlar öncelikle uzun soluklu bir aradan sonra hepinize merhaba diyoruum, son yaptığım illustrator karakter-maskot çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz, tabletim geldiğinde daha güzel çalışmalar göreceğinize garanti veriyorum :rolleyes: Yorumlarınız benim için...
  8. Mert Mutlu

Evet arkadaşlar öncelikle uzun soluklu bir aradan sonra hepinize merhaba diyoruum, son yaptığım illustrator karakter-maskot çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz, tabletim geldiğinde daha güzel çalışmalar göreceğinize garanti veriyorum :rolleyes...
  9. Mert Mutlu

İllustrator renklendirme?

Arkadaşlar bu benim için çok önemli yardım edecek kimse yokmu?
  10. Mert Mutlu

İllustrator renklendirme?

Arkadaşlar ben illustratore yeni basladım ama photoshop bilgim var, illustratorde sadece fırça kullanarak çizdigim karakterleri photoshop veya mümkünse illustrator üzerinde renklendirmek istiyorum. Eğer photoshopta reklendiriliyorsa Adobe Illustrator dosyasını photoshopta nasıl açabilirim...
  11. Mert Mutlu

Bu şekli nasıl elde edebilirim?

Ya zamanınız varsa siz bana normal bir dille adım adım tarif etseniz photoshopu türkçe kullanıyorum bide oradan zorluk çıkıyor, ama inanın bu şekilde silüetler çıkarmama gerekiyor.
  12. Mert Mutlu

Deneme amaçlı ücretsiz logo tasarlayacağım

DarkNight logonuz hazır buyrun; İçerik biraz az olduğu için istediğim gibi birşey çıkmadı ortaya, umarım az da olsa beğenirsiniz :)
  13. Mert Mutlu

Bu şekli nasıl elde edebilirim?

Tamam, olur ama benim daha farklı şekillerin silüetlerini çıkarmam gerekiyor yani bunu kendim yapmam lazım :|
  14. Mert Mutlu

"larenuf" Buyrun;
  15. Mert Mutlu

Tamam, teşekkürler :)
Yukarı Alt