MertCivek tarafından yazılan mesajlar

1. MertCivek

Wacom Bamboo ile İlgili Birkaç Soru

Cevaplarınız için çok teşekkürler. Bayağı yardımcı oldular. Kendim Traditional Drawing -geleneksel çizim deniliyor herhalde- yapıyorum zaten. Bu tablet dijital ortama geçiş yapmak için olacak. ^^ Diğer arkadaşların da tabletle ilgili görüşlerini bekliyorum. İyi forumlar. :)
  2. MertCivek

Wacom Bamboo ile İlgili Birkaç Soru

Öncelikle herkese merhabalar, İlk kez grafik tablet alacağım. Ve ilk için kendime Wacom Bamboo Pen & Touch CTH 470K'yı seçtim. Tabletle ilgili bazı yerlerde gezinip yorumlara baktım. Oldukça olumluydu. Yalnız ilk kez tablet kullanacağım için bazı konularda bilgisizim. İlk olarak...
  3. MertCivek

Benim Karakterim - İllüstrasyon

Teşekkür ederim. :)
  4. MertCivek

TekJeton İnsanları

Pazar gecesi saat 23:00'da Rock FM'de radyo programı yapan, yakın zamanda da TRT Okul kanalında televizyon programları başlayacak olan TekJeton Oyun Topluluğu için yaptığım bir çalışma. ^^' TekJeton Guys Date: 31.01.2012 Program: Adobe Photoshop CS3 Deviantart...
  5. MertCivek

Hehe. Teşekkürler.
  6. MertCivek

Zoom Medya Yeni Site

Kaliteli ve göze hoş gelen bir çalışma. Başarılar dilerim, iyi çalışmalar. :)
  7. MertCivek

Mert Çelik Web Sitesi Arayüz Tasarımı

Mert Çelik web sitesi için yaptığım arayüz tasarımı. Bu çalışma benim ilk arayüz tasarımı çalışmam oluyor. Buyrun efenim:
  8. MertCivek

Benim Karakterim Program: Adobe Photoshop CS3 Date: 25.05.2011
Yukarı Alt