merve tarafından yazılan mesajlar

1. merve

grafikerler.org üyelerine özel fiyat ile kişiye özel İphone kılıfı :)

Merhaba arkadaşlar. Kişiye özel aşağıdaki fotoğraflardaki gibi iphone kılıfları tasarlayıp, kapak üzerine baskı yapıyoruz. Sizlerinde faydalanması istediğim için paylaşıyorum. Forum üyelerine özel Sadece 20 TL . Havale yöntemi ilede satın alabilirsiniz. Sevdiğinizin, kendinizin fotoğraflarını...
  2. merve

Kişiye Özel Gazete

e-ticaret sitesi için, hazırladığım gazete :) Photoshop ürünüdür :)
  3. merve

Ürün Çekimi "Tek Taş"

@onureroguz Canon 600D :)
  4. merve

Ürün Çekimi "Tek Taş"

"][/URL] Hanımların rüyası... :)
  5. merve

Kısa Film Logo

@i.Furkan teşekkürler :)
  6. merve

sahne, tiyatro, kırmızı halı, kulis 4000x3000

Arkadaşlar bu bana çok lazım, yalnız link kırık yollayabilecek birisi var mı acaba ?
  7. merve

Dergi Kapağı Çalışmam

Basılacak dergi tasarımı gibi yaptım evet ama daha sonra onu internete atmak iiçin boyutları ile oynuyoruz.. Diğer eleştirdiğiniz kısımlara gelincede onlar ne istedilerse ben onu yaptım, aslını söylemek gerekirsede dergi nin ismi seyirci değil ilk deneme olarak yapmak istediğimizde böyle bir...
  8. merve

yaşanmış komik hikayeler :)

Kuzenim bi bankada müşteri servisi bölümünde çalışıyor, Bir beyefendi arıyor ve kartının şifresini değiştirmek istiyor, kuzenim "sizi sesli yanıt sistemine aktarıyorum şifrenizi sesli bir şekilde söyleyin" diyor adam tamam bir dakika diyor ve telefondan ayrılıyor kuzenim bağır bağır :D beyefendi...
  9. merve

Dergi Kapağı Çalışmam

İnternet üzerinden online olarak çıkartılan bir dergiye hazırlamış olduğum kapak...
  10. merve

Quark programında yapılan çalışmayı photoshop'a aktarma ( soru )

Arkadaşlar, Quark programında yaptığım çalışmayı jpg veya tiff olarak kaydetmek istiyorum ama bulamıyorum. Eps olarak kaydedip photoshop a attığımda yazılar dağılmış şekilde çıkıyor... Bilen bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim.. Hayırlı günler...
  11. merve

Afiş Çalışmam

Yorumlarınız için teşekkürler. Sadece resim hakkında açıklama yapayım resim zaten ufaktı :) o şekil yani ben kesmedim o yüzden oradan itibaren kullandım :) Saygı bizden efendim...;)
  12. merve

Afiş Çalışmam

Zara için yaptığım afiş çalışması, tamamen serbes, e birazda amatörce :) Yeni yeni açılmaya başladım. Bakalım birde profosyonellerinden gözünden. Nasıl olmuş :)
Yukarı Alt