mervesultan tarafından yazılan mesajlar

1. mervesultan

Corel draw x3 mü x5 mi x6 mı ??

x6 daha kullanışlı ....x4 her dosyayı açmıyor ve yeni sürümlerde bir iki özellik daha var...
  2. mervesultan

Tuttu tutmadı oyunu

tutmadı=)alttaki sen meşhur olmak istiyorsun=)
  3. mervesultan

Türk edebiyatının en büyük yazarı kim?

Acımasız bir gerçek ki aslında o en iyi benim demekte insanı unutulmaz bir edebiyatçı yapmaz...insanlar gerçekten kendilerini anlayan ama daha geniş açılardan hayatlarına giren yazıları okumaktan keyif alarak kalplerinde yer veriyorlar...unutulmaz olmak aşık veysel gibi alçak gönüllü orhan veli...
  4. mervesultan

son harften türet

...........x-man=)
  5. mervesultan

son harften türet

......terbiye....
  6. mervesultan

Bir Elif Miktarı...

kitap ismi harika çıkarsa alıp okuyacağım söz=)))
  7. mervesultan

Fesleğen mutfak logo tasarımı

1 ve 4 ii bence fesleğen yaprağı espirisi sanırım orjinal yaprakları daha farklı çünkü...kolay gelsin
  8. mervesultan

Metre kareye altı bin mermi

süper bir şiir elinize yüreğinize sağlık ...
  9. mervesultan

En çok sen sevmiştin beni!

Harika bir yazı....bence bir kitaba bile dönüşebilir ....eminim her yazı yazanın yada bir şeyler üretenin geçmişinde bir Nihal hocası vardır....seni seviyorum demese bile....
  10. mervesultan

karakalem (bu sefer değişik çalıştım)

süperr elinize sağlık
  11. mervesultan

günün sözü

.....kendine inanırsan başkalarını da inandırırsın.....ama aileler daima haklı çıkıyolar=)
  12. mervesultan

bebe deseni tavşancıklar

http://hotfile.com/dl/136372340/521af59/Untitled-1.jpg.html http://hotfile.com/dl/136372340/521af59/Untitled-1.jpg.html
  13. mervesultan

Grafikerler.org Türkiye'nin "EN BİLGE FORUM" u seçildi!

tebriklerrr...nice başarılara inşallahh...
  14. mervesultan

grafikerliğin insancıl yönü

evet bencede hayatın acımasız gerçekleri bunlar filipiti ...bir çok işte tasarım ve dolaylıda olsa sanat var...ama mühim olan o ruhtan beslenirken etkenlerin onu köreltmesine izin vermemek...yani işinize mesleğinize sahip çıkmak....kolay gelsin
  15. mervesultan

Yilbaşi turlari afiş çalişmam

yazı siyah olmamalı bence alttaki fon olarak kullanıldıysa kırmızı olan kısım daha nötr ve çerçevelerin kenarları ya silinerek eklenmeli yada daha estetik yerleştirilmeli ....yorucu görünüyor bu şekilde ...kolay gelsin
Yukarı Alt