meryemköroğlu tarafından yazılan mesajlar

1. M

Geçişli flok yapmak istiyorum

Arkadaşlar bundan yıllar önce 2 renkli geçişli flok deseni yapmıştım tamamen bedeni kaplayan şimdi unuttum.tramlarını ne kadar kalın veriyorduk hatırlamıyorum..Bilgisi olan varmıı acaba öğrenmek istedim..
  2. M

desinatörlük hakkında bilgi

şu anda da elimde aşındırma desenler var ebatları büyük 50 cm civarında.x-men , örğmcek adam gibi çizgi dergi sayfaları çizimi.8 yada 10 renk civarında.bunlara kaçlık tram vermeliyim yardımcı olurmusunuz.kaç dpi çalışıyım??ipek numaraları ne olmalı vss...
  3. M

desinatörlük hakkında bilgi

ben aşındırma ya da su bazlı baskıda cm olaraka tram veriyorum.22 tarm değeri açıda 55 round da yeterli mi acaba..inç mi yoksa cm mi daha iyi merak ediyorum.
  4. M

photosopta batik efektli yapımı

yukarıya resim ekledim sonunda :)) Anlatmak istediğim görüntü resimde Hakan splash bushları derken????
  5. M

photosopta batik efektli yapımı

batik efekti gibi sanki çamaşır suyuna rastgele batırılmış efekti photosopta vermek istiyorum ama nasıl??? Bilen arkadaşlar varmı?? resim eklemek istedim ne demek istediğimi daha net görmeniz için ama URL adresi istiyor...bilgisayarımdan nasıl eklerim...
  6. M

Hello Kitty Lazım!

acil hello kitty desenleri arıyorum....Yardımcı olurmusunuz arkadaşlarrrr..:confused:
Yukarı Alt