mess tarafından yazılan mesajlar

1. mess

Yetiştirilmek üzere grafiker olarak iş arıyorum

varsa çalışmalarınızı görebilir miyim mesut.gok@nettaktik.com adresine mail atınız.
  2. mess

Grafik ve Web Arayüz Tasarımcısı (istanbul)

mesut.gok@nettaktik.com adresine cvnizle birlikte çalışmalarınızdan bir kaçını gönderir misiniz
  3. mess

Tecrübeli grafikerim (ist avrupa yakasi) iyi bir firma bulursam çalişmayi düşünüyoru

cv'nizi ve çalışmalarınızı iletir misiniz mesut.gok@nettaktik.com
  4. mess

Web Grafik Tasarım Uzmanı Aranmaktadır

Firma Tanımı: Nettaktik İş , Bilgi ve Medya Yönetim Ltd.Şti olarak yeni kurulduk. İnternet teknolojileri, servisleri, çözümleri ve medya yönetimi konularında e-ticaret ve web sitelerine hizmet vermek üzere kurgulanmış bir iş modelimiz var. Fakat, tecrübeliyiz… Sektöründe bilinen...
  5. mess

Flash Tasarım - Flash Banner Tasarım

Merhabalar özel bir firmada çalışmaktayım.Tasarım ve uygulama personeliyim. Freelance olarak da hizmet vermek istiyorum. Uzmanlık Alanım : Flash ve Grafik Tasarım Kullandığım Programlar : Adobe Flash , Photoshop , Dreamweaver , Fireworks. İletişim için : mess@istanbul.com 05548277650 Son...
  6. mess

Flash kayan resim ?

Merhabalar, Flashta resimleri sağa doğru kaydırma üstüne gelindiğine açıklama satırı çıkması istiyorum bunu yapabilir miyim acaba ? Yardımcı olursanız sevinirim nasıl yapacağım hakkında bir bilgim yok :o
  7. mess

%100 Gençlik Ateşi

4.çalışma çok hoşuma gitti. başarılar
  8. mess

Futbol Takımım için logo arıyorum

Ücret karşılığı yaptırmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsin. Yok prof. çalışma istemiyorum diyorsanız piyasa logo design programları kaynıyor.Biraz araştırmacı olunuz keyfinize bakınız.
  9. mess

Merhaba.

kimsesiz değilmişimm :) hoşbuldum
  10. mess

3. İstanbul Grafikerler buluşması

ben yokken olmuş kaçırmışım :/
  11. mess

Merhaba.

Tık tık. Herkese merhaba, Özel bir firmada işe başladım grafik konusunda kendimi geliştirmek için google amcada arama yaparken bu siteye rastladım kapsamlı bir site olduğunu düşünüyorum. Bildiğim konularda elimden geleni yapıcam bilmediklerimi de öğreneceğimi umuyorum :) Hadi kolay gele :rolleyes:
Yukarı Alt