metador tarafından yazılan mesajlar

1. M

PhotoShop, Yararlı bilgiler

bilgiler için tesekkurler
  2. M

sıfırdan coreldraw 12 ücretsiz özel ders

Kemal Bey bu desenlerin negatifini nasıl hazrlaya bilirim.Bana yardımcı olur musunuz.? Şimdiden Allah razı olsun
  3. M

Bir Desenin Negatifini Tüm Ayrıntılarıyla Nasıl Yapabiliriz?

Ben herhangi bir desenin negatifi nasıl yapılır,renk ayrımı nasıl yapılır? Bunu öğrenmek istediğim için böyle bir konu açtım..Yani bir desenin renk ayrımı yapılırken tüm ince ayrıntılarına kadar anlatabilecek, bilen bir arkadaş varsa bu bilgisini paylaşabilir mi.? Benim şahsi olarak yaptığım...
  4. M

Bir Desenin Negatifini Tüm Ayrıntılarıyla Nasıl Yapabiliriz?

Merhaba arkadaşlar Ben de Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Baskı Bölümü mezunuyum. Mezun olalı epey zaman oldu.Benim dönemim de ne yazık ki bilgisayar yoktu.Elle çizim yapıyorduk. Kendi imkanlarımla coreldraw öğrendim.Şuan çizim yapabiliyorum.Bir sürü desen yaptım bu...
  5. M

Canlı model 2 - karakalem

Sevgili Şerife, Güzel sanatlara çok öğrenci yetiştirdim.Yaptığın kara kalem çalışman başarılı ancak ışığa biraz daha yönlen.Gölge ve ışık pek fazla belli değil.Mesela sağ tarafta gölge hakimse sağ tarafa ışık ver ki;al benisi artsın.Perspektifin gayet iyi..Saçlara özen göstermemişsin, sadece...
  6. M

güzel sanatlar tekstil böl. mezunuyum ama......

Bu arada unuttum ben tekstil baskı bölümünden mezun oldum.Bana bu programları bilip bilmediğimi soruyorlar.Bizim zamanımızda yani okuduğum yıllar tekstil de okuyan kimse bilgisayar görmedi.Ama şimdi okuyan arkadaşlar bilgisayar da bu programlara oldukça aşinalar... Sevgiler..
  7. M

güzel sanatlar tekstil böl. mezunuyum ama......

Sevgili Arkadaşlar ,her kese merhaba... Ben Marmara ünv.Güzel san. Fakültesi mezunuyum ama hangi firmaya başvursam freehand veya fotoshop programını bilip bilmediğimi soruyorlar.Şu an benim bulunduğum yerde bunun kurslarını veren bir kurum yok.Bu programı nasıl edinebilirim ve bu programa sahip...
Yukarı Alt