mete meral tarafından yazılan mesajlar

1. mete meral

Fiat Fiorino Çizim (İSTEK)

teşekkurler sonunda buldum:)
  2. mete meral

Cnc operatörü

Tabelacıya CNC operatörü aranıyor. Şirinevler 0.535.227.78.79
  3. mete meral

Font istek

yörükoğlu süt şirketinin fontunu arıyorum resim birtürlü yükleyemedim imagehack sitesi sorun çıkarıyor...... http://www.yorukoglusut.com.tr/ bu adreste resmi var
  4. mete meral

saat

teşekkür ederim
  5. mete meral

type ve select menüsü

merhaba benım ben de select menüsünü araştırımyorum gonderdıgınız lınklere de baktım ama bısey bulamadım. select - same ve object iconlarının altında yer alan bolumlerın ne ıse yaradıgını bulamıyorum. same - blending mode ne işe yarıyor mesela bulamıyorum.yardımcı olursanız sevınırım
  6. mete meral

Adobe Illustrator cs3 öğrenmek istiyorum

merhaba ben Adobe Illustrator cs3 kullanmaya başladım ama hangi menü ve menü içerisindeki butonlar ne işe yarar bilmiyorum. bütün menülerin anlatımını içeren bir konu varmı acaba bulamadım.sınava giricek arkadaşlar var onlarada bu sayede yardımcı olabilirim. yardımcı olursanız sevinirim....
  7. mete meral

Font istek

font elinde olan arkadaşlar varmıdır yardımcı olurlarsa sevinirim
  8. mete meral

Font istek

9. mete meral

saat

saat vektörü arıyorum saat ayarına ölçülendirilmiş doğrumu yanlışmı arıyorum bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim saat yapıcam
  10. mete meral

Clip-Art İsteklerinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım

resimli anlatım olarak ameliyat öncesi cerrahi el yıkama ve yangın söndürme talimatları elinde olan varsa paylaşabilirmi hastane için arıyorum bulamadım ( el yıkama talimatı cerrahi için olması şart) teşekkür ederim şimdiden... vektör veya resimli farketmez şimdiden teşekkür ederim
  11. mete meral

el yıkama ve yangın talimatları (istek)

resimli anlatım olarak ameliyat öncesi cerrahi el yıkama ve yangın söndürme talimatları elinde olan varsa paylaşabilirmi hastane için arıyorum bulamadım ( el yıkama talimatı cerrahi için olması şart) teşekkür ederim şimdiden...
  12. mete meral

eps yi cdr ye makro ile toplu halde çevirme

arkadaşlar 2-3 ay önce okumuştum ama bulamıyorum eps dosyalarını makro yardımı ile bir kerede bütün dosyaları cdr formatına çeviriyoduk corel 11 de yapamadım bir türlü x3 te vardı galiba aklıma gelmiyo yardımcı olurmusunuz
  13. mete meral

Herhangi Bir Resmi Eşit Olarak Parçalama :)

@beratenes evet bende bu şekilde yapıyorum benim kolayıma geliyor arkadaşımın önerisinide güzel
  14. mete meral

Corel Draw Klonlama Özelliği

ilk seferinde clonlamayı önemsememiştim ama gerçekten değerli birşey :)
  15. mete meral

alcatel lucent logosu

bu logoyu cdr olarak atarsanız sevinirim alcatel lucent
Yukarı Alt