mgyknt tarafından yazılan mesajlar

1. mgyknt

Acil Freelance Grafik Tasarımcısı

ön çalışma yapmıştık, söylenene göre işiniz ertelenmişti ve dönüş bekliyordum sizden. bu mudur? bence bu ilana başvurmadan önce bir daha düşünün. ha boşa emek harcak istiyorsanız durmayın, başvurun.
  2. mgyknt

En Son Hangi Filmi Seyrettiniz ?

Sad movie izledim bugün de Maundy Thursday izleyeceğim.
  3. mgyknt

aşkın çarklarında kalan son kıpırtılar...

Titiz ve güzel bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık. Ancak bana göre olumsuz birşey var burda cümle içinde geçen şeyin aynısının görsele dönüşmesi her zaman rahatsız etmiştir beni. Öyle başka birşey olacak ki çizim veya görsel, o temsil edecek diye umarım her zaman bu tarz çalışmalarda. Yazandan...
  4. mgyknt

acil Gala Condensed Bold font lazım

@Baris SUNTER Azar mı? (: Gerçekten azara dair ne okudun o yazımda? Ben font arıyorum burada font, vektörel gibi paylaşımları oluyor ya hani.. Bu link işime yaramıyor malesef. Kalp kıran tek bir kelime yok "bu siteyi bende biliyorum" rencide edici birşey değil. Teşekkürle başlayıp tekrardan...
  5. mgyknt

@Baris SUNTER Teşekkür ederim ama buna ulaşmak için buraya yazmama gerek yok zira bu ve bu gibi siteleri her grafiker gibi bende biliyorum. Fonta sahip olan ve paylaşacak birini arıyorum. Free olarak arattığımda çıkmıyor hep paralı siteler çıkıyor. Sağol yinede.
  6. mgyknt

Bende bu fotnu arıyorum yardımcı olabilecek birileri var mı acaba?
  7. mgyknt

En Son Hangi Filmi Seyrettiniz ?

Haunters. 2010 yapımı bir kore filmi izledim dün. Üstelik bir Türk oyuncuyu da barındıyor baş rol kadrosunda. (: Bir kore sineması bağımlısı olarak öneririm. (: Bu da afişi:
  8. mgyknt

Airsoft İstanbul 3D Logo

@FundaŞimdi tekrar baktım evet bir noktada yanlış anlamışım yazınızı. Yanış anladığım kısım için özür dilerim ama diğer düşüncelerim hala geçerli. Teşekkür ederim. (: Not: Bu arada o yazıda aslında eliştirinin, kınamanında ne kadar önemli olduğunu vurgulamak istemiştim zamanında. Herkes...
  9. mgyknt

akıl dolu logo çalışmaları

Güzel paylaşım. Emeğinize sağlık.
  10. mgyknt

Airsoft İstanbul 3D Logo

@Funda E heralde tüm cümlenizi baştan aşağıya yazma gibi bir durumum olmaması, kilit kısmı yani normal zekaya sahip herkesin anlayabileceği kısmı yazmam kafi diye düşündüğümdendi bu "Türkiye'yi kınama" kısmını orada kullanmam. Kaldı ki kim oluyorsunuzda bana okuduğumu anlayamadığımı deme...
  11. mgyknt

En süper grafik işlerim... 2012

Açıkcası özellikle renk ayarları, dekupe vs. bazı sorunlar gözüme çarpıyor ve başlıkta bahsedildiği gibi pek de süper bulamadım şahsi görüşüm. Emeğinize, sabrınıza sağlık. Güzelce eleştiri yapıyorum umarım sinirlendirmez sizi. Ama biraz daha özen istiyor. Ve biraz daha az kibir istiyor bu...
  12. mgyknt

Airsoft İstanbul 3D Logo

Forumlar ne için var bilgi paylaşmak, tartışmak için değil mi? Birisi, başka birisinin fikrini ya da tavrını kınıyorsa bunun ne ziyanı var? Fikiri, alıntıyı, eleştiriyi kaldırayamayacak bireyler zaten forum denen olaya dahil olmaz ki insanlar bunu göze alarak üye oluyor bence. Kaldı ki tüm...
  13. mgyknt

Her Türlü Grafik işleri titizlikle yapılır.

o halde iş verenler bölümüne yazmak yerine iş arayanlar kısmında bunları yazsanız?
  14. mgyknt

Font istek

Arkadaşlar "Cabourg" fontuna ihtiyacım var netten temin edilmesi zor olan fontlardan sanırım aradım fakat bulamadım. Elinde olan varsa yardımcı olabilir mi? Malesef aciliyetli bir iş için arıyorum. Örnek foto: Şimdiden teşekkürler.
Yukarı Alt