MhmtYce tarafından yazılan mesajlar

1. M

Freelance Olarak Grafik Tasarım Hizmeti

Sivas 'ta ikamet ediyorum.. Freelance olarak Gerek Kurum İçii - Gerek Kurum Dışı Tasarımlarınız için ulaşabilirsiniz... İLETİŞİM: mehmet.yucee@hotmail.com grafik.mehmett@gmail.com
  2. M

Araç Kaplama'da Ölçülendirmede Sıkıntı Yasıyorum

Fotografı Boyutlandırdım diyelım aracın kendısını nasıl yapabılırım baskı da da sıkıntı cıkmaması ıcın
  3. M

Evet verdiğiniz bilgi işime yarayabilir.. teşekkür ederim Eğer elinizd mevcut boyutlandırmaya örnek sizin yapmıs oldugunuz fotograf varsa paylasırsanız seviniirim... Nasıl boyutlandırma yaptıgınıza bakmak ıcın
  4. M

Belkıde sonradan ölcülendırme yapmak yapılan tasarım uzerınde baya değişiklik meydana getırıır sonra dan uğraş cıkartır...
  5. M

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Ama ölcülendirme olarak crop tool aracı ile mi aracın üzerinde ölcülendirme yada istenilen ölcüye gore sayfa acıp tasarımı onun ıcıne atıpta mı ölcülendırme bu yönde sıkıntım var
  6. M

Araç kaplama tasarımınında ölçülendirme tasarımdan önce mi _ tasarımdan sonra mı yapılacak baskı asamasına nasıl gecılır _ montaj v.s. bu konuda yardımcı olursanız mutlu olurum...
  7. M

araç kaplama çalışması

Gayet güzel olmuş baskıya hazırlık aşamasınıda paylasabılır mısın.. Ölçülendirme tasarımdan once mı yoksa tasarım bıttıkten sonra mı kafamda bazı sorular var bu yonde paylasırsanız sevınırım...
  8. M

Katalog Tasarım

Çok sade olmuş dekupe yapman yada arka planları Flulaastırmanı öneriirm Kırmızı ve siyah biraz boğmuş daha canlı yada renk geçişleriyle desteklemen gerekiyor... Birde ne kadar zamanını aldı bu pek zaman almışa benzemiyor...
  9. M

Çeşitli Ambalaj Bıçak İzleri

Linkte bır sorun var sanırırmmm... düzetilirse sevınırım..
  10. M

Etiket Tasarımı #

Sade tasarım her zaman en çok ilgiyi çekendir... Zemin beyaz ve Şeriti yeşil olan bence güzel olan diğer çalışmalarda başarılı eline sağlık...
  11. M

maatbacılar hangi programı kullanıyor

Dostum Matbaacılığıa başıyacaksan adobe ürünlerine hakim olman gerekiyor. Adobe Photoshop - Adobe Illustrator - Adobe Indesıgn - Corel - Frehand.. Bu programlar kullanılıyor...
  12. M

belirli alan içine sığdırmak

Sanırım Alan İçine Maskeleme Yapmak İstiyorsun.. Bi Alan Aç resmi onun önüne getir. " Layer 'den Create Clımping Mask ( Alt+Ctrl+G) Yaptığın zaman resmin açtığın alanın içine yerleşiyor....
  13. M

Türkçe Gazete tasarımı (Yerel) (Birinci sayfa)

Emeğine Sağlık Güzel olmuş.. Yapım aşamalarını yayınlarısın..
  14. M

Parfüm Kutusu

Gerçekten çok hoş olmuş Yapılışınıda yayınlarsanız...?
Yukarı Alt