mintance tarafından yazılan mesajlar

1. M

İndesing Cs5 Dergi,gazete,broşür

merhaba indesing cs 5 kullanıyorum dergi gazete broşür tasarımları yapmak istiyorum dergi konusunda biraz bilgi sahibiyim faka gazete ve broşürler için ölçü ve sayfa yerleşimi hakkında bilgim yok quarkpress mi yoksa indesing mi bu çalışmalar için uygun olur
  2. M

Takvim Arka Plan a Resim Almak

dediğiniz şekilde resimi arka plana yerleştirdim ama dosyayı editledim kaydederken Uknown error has occurred hatası verdi nedeni nedir nasıl çözebilirim yardımlarınız için teşekkürler.
  3. M

Yukleresim.com bu resimdeki gibi arkada logo soluk bir şekilde gözükmesini istiyorum aynı sayfada çalışıyorum resim ve takvim anı sayfalarda olur ayrı sayfalarda değil.
  4. M

merhaba illustrator da talvimin arka planında resim olmasını sitiyorum resime blur efekti veriyorum ama resim ve takvim çalışmamı aynı anda sayfaya yerleştirdiğimde resim takvimin önünde kalıyor
  5. M

Corel'de Takvimi Türkçe Yapmak

merhaba ben Corel de takvim yaptım renkleri falan ayarladım ama takvimd e ay ve gün isimleri ingilizce bu isimleri nasıl Türkçeye çevirebilirim dil ekleme kısmı var fakat nasıl dil ekleyeceğim. Ayrıca takvim Cumartesi gününü haftaiçi olarak gösteriyor nasıl haftasonu olarak göstermesini...
  6. M

Corel Draw X4 Portable Cleander Wizard

merhaba ben corel draw x4 portable sürümünü indirdim ve corel de takvim yapmayı biliyorum takvim yapmak için gerekli cleander wizard aracı yok programda nasıl ekleyebiirim programa
  7. M

Freehand Sayfa Rengi Değiştirme

merhaba freehand de logo tasarlıyorum hepsi tamamlandı fakat tek eksik sayfa rengini yeşile yakın bir renk yapmak istiyoru. Freehand sayfa mantığı ile çalıştığından sayfada renk değişimi yapılmıyor sayfayı kaplayacak şekilde bir kare çizdim bu karenin içerisini nasıl renklendireceğim
  8. M

iletişim formu

iletişim formu ve benzeri form ile kullanıcıdan bilgi istemek çin asp kod bilginiz olması gerekir.Kodlama bilgniz zayıf ise hazır scriptleri kulanın alanları istediğiniz gibi editleyebilirsiniz scriptlerdeki
Yukarı Alt