Mira Gabo tarafından yazılan mesajlar

1. Mira Gabo

Vektörel Türkiye Haritası

Gerçekten de link çalışmıyor, bir kaç bilgisayardan denedik dostum. Ama zor çalışmalar değil isteyen arkadaşlar jpg olarak indirip Trace Bitmap ile vektöre dönüştürebilirsiniz;) Resimler güzel görünüyor dostumuzun ellerine sağlık <3
  2. Mira Gabo

Tasarımda Semiyotik Bilimi ve Renkler..

Teşekkürler desteğiniz için sevgili Yasemin, gereken düzeltmelerin yapılmasını sağlamanız sizin için de, benim için de, bu derslerden faydalanan ya da faydalanacak olan herkes için de iyi olur. Zira düzeltmeler yapılmadan dersleri eklemeye devam etmeyeceğim, bunda kararlıyım. Bende yasal...
  3. Mira Gabo

Bu başlıktan da vebhatti yönetimine sesleniyorum; Siz, tek tek ders notlarımdan derleyip büyük emeklerle hazırlayarak verdiğim bu bilgileri, kendi sitenizde emeklerimi hiçe sayarak, yazılarımı olduğu gibi yayımlayıp kaynağını ve emeği veren tasarımciyi gizleyerek sitenizde paylaştığınız için...
  4. Mira Gabo

Elde basit Siluet çizimi..

Değerli dostlar; mctasarım ile dün aramızda şöyle bir diyalog gelişmiştir; 1. Serpil Şenol | 09 Kas 2010, 13:18 Benden izinsiz, hazırladığım dersleri burada yayımladığınız yetmezmiş gibi bir de imzamı silmişsiniz üzerlerinden yazıklar olsun size! 2. Mc Tasarım | 10 Kas 2010, 11:37...
  5. Mira Gabo

Değerli dostlarım; mctasarim ın yaptığı terbiyesizlik dolayısıyla bu derslere devam etmiyorum!... Bu bilgileri izinsiz alarak hızsızlık yapmakla kalmamışlar bir de emeğe de saygısızlık edip ismimi de silmişler derslerin üzerinden. Ve kendileri hazırlamış gibi isimsiz ve de logosuz yayımlamışlar...
  6. Mira Gabo

TURKUVAZ Üst düzeydeki bir değişimin ve dönüşümün simgesidir. Turkuvaz severler açık fikirli, yardımsever ve gururludur. Dikkati ayakta tutar. Kendini kolay ifade etmeye yardımcı olur. Olumsuzluğu ise aşırı kullanımda yaşamdan korkma ve çekingenlik olarak tezahür eder. Duygusal ve zihinsel...
  7. Mira Gabo

Bundan sonraki dersimiz profilden dudak çalışmaları. Herkese kolay gelsin..
  8. Mira Gabo

corelde tek tık ile baskıya hazırlama öncesi convert ve cmyk kontrolü

Bu tek tık dersleri müthiş üstadım! Ellerinize sağlık..
  9. Mira Gabo

corelde kaybolan menü pencerelerini tek tık ile geri getirmek

Sağol dostum, coreli kullanmak kadar süratli kullanabilmek de çok önemli, bu konularda vereceğiniz her detay altın değerindedir. Ellerinize sağlık..
  10. Mira Gabo

Contour Atmak (Görsel Ders)

Teşekkürler ellerinize sağlık..
  11. Mira Gabo

Nesneleri Hizaya Getirme ve Ortalama (Görsel Ders)

Ders için teşekkürler ellerinize sağlık..
  12. Mira Gabo

Dinlendiren BEYAZ Beyaz saflığın, yeni başlangıçların ve barışın rengidir. Bozulmamış, değerini kaybetmemiş ve kutsal sayılan kavramlar beyaz renkle temsil edilir. Işığı yansıtan ve ortama ferahlı kazandıran beyaz, parlak ve enerji vericidir. Bunun yanı sıra asaleti, zarafeti ve soğukkanlılığı...
  13. Mira Gabo

Ben teşekkür ederim ilginize ve desteğinize..
  14. Mira Gabo

Bugün dudak yapımından bahsedeceğim; Bugünlük bu kadar, yarın truvakar dudak yapımını anlatacağım. Herkese kolay gelsin..
Yukarı Alt