mirikil tarafından yazılan mesajlar

1. M

acil yardim lutfen

sorun google kodlasrından kaynaklanıyormuş hallettik
  2. M

acil yardim lutfen

arkadaslar merhaba dreamweaver da bi site yaptik mac kullanarak. simdi problem surda. siteyi actigimiz zaman normalde anasayfa gelmesi gerekirken diger bolumler gelmeye basladi ornegin kurumsal ve bu sayfa acildiktan sonra anasayfa linkine tiklasakta anasayfaya gecis yapmiyor. alakasi varmidir...
  3. M

ÇAHEM için hazırladığım yabancı dil broşürü

yorumlarınız için teşekkürler. aslına bakılırsa bana daha önceden basılmış başka bi konuyla ilgili broşür verdiler ve bunun çok fazla dışına çıkmamamı istediler. nedir işte yazılar olsun çok fazla karışık olmasın gibisinden ve bende elimden geldiğince ön tartafı sade bırakıp içine biraz...
  4. M

evet içli dışlı 3 kıvrım şeklinde 1.si ön sayfa 2.si arka sayfa
  5. M

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  6. M

broşürlerimde kullanmak için vektör arıyorum

yokmu yardımcı olacak bi arkadaş
  7. M

kusura bakmayın illustrator olduğu için buraya açtım
  8. M

mrb arkadaşlar orange men karakterlerine ihityacım var. internetten baktığımda çoğu paralı sitelerde mevcut veya üzerleribde yazı ve logolar var. acaba elinde olan varsa veya bildiği bi yer varsa tavsiye edermisinz bu ve bunun gibi vektörler lazım. şimdiden teşekkürler
  9. M

Corel Draw12 Türkçe Görsel Eğitim Cd'si 1

bu corel draw x4 değil 12 arkadaşlar ayrıca meb falanda hazırlamamış lütfen bilgi verirken başlığa doğru bilgiler yazalım. bende 12 vardı x4 die indirdim ama 12nin aynısıymış
Yukarı Alt