MİY1988 tarafından yazılan mesajlar

1. M

Render eziyeti

@GürhanErkal Ben de bunu düşünüyorum. Teşekkür ederim. :) Bu arada lossless'a tıklayınca mov formatı var mıydı göremedim sanırım. Bakayım. :)
  2. M

Render eziyeti

@Şener CANÖZ inanın bilmiyorum. :) 3D'ye geçmek nasip olmadı henüz. :)
  3. M

Render eziyeti

@GürhanErkal Son paragrafınızda yer alan sorudan başlayarak cevap vereyim: otobüs içi indoor reklamları önce after effects'te tasarlıyorum ve avi render alıp, mp4'e çevirim YouTube'a atıp müşteri onayına sunuyoruz, müşteri kabul eder ise, o mp4 çıktıları tek tek (atıyorum 15 firma okey dedi) 15...
  4. M

Render eziyeti

Arkadaşlar, toplu taşıma araçlarının içindeki indoor reklamları yapıyorum freelance olarak. Önce tek tek müşterilerin reklamlarını yapıyorum, müşteri onayından sonra avi / mp4 çıktılarını, şirketin introlarını, kamera şakalarını ve sosyal mesajları yine avi olarak aftereffects timeline'nına...
  5. M

Bu efektin/plug-in'in adı ne?

@GürhanErkal Çok teşekkür ederim cevap için. Oldukça mantıklı ve deneyeceğim ilk fırsatta. :) Elimde hazır smoke parçacıkları var.
  6. M

Bu efektin/plug-in'in adı ne?

Arkadaşlar şurada saniye 00:37 Şu jenerikte ise tümünde hakim olan efekt hangisi? Boya kutusu devrilip renkler saçılırcasına olan efekten söz ediyorum. :)
  7. M

Brush Önizleme Programı

Çok teşekkür ederim. Dilerim ki zamandan tasarruf etmiş olurum. :)
  8. M

ÖDÜLLÜ KAMERA Canon HF S10 Full HD 1080p (Kargo+HEDİYELER) ŞOK FİYAT !

Kamerayı,Amerika Birleşik Devletleri'nden sipariş ettim ve video+fotoğraf için deneme çekimleri yaptım. Kamera,kutusunda ve tüm aksesuarları yanındadır.Garanti Belgesi,uzaktan kumanda,kitapçıklar,kablolar,poşetler,her şeyi kutunun içinde. Sıfır olmadığını söylemek kameraya hakaret olur çünkü...
Yukarı Alt