mm software tarafından yazılan mesajlar

1. mm software

MTR Reklam Logo Çalışması

Çok anlamlı bir logo olmuş hikayesi güzel :) Ayrıca renk konusunda turuncu, turkuaz ve lime yeşil renkleri beyaz fonla çok iyi durmuşlardır her zaman, emeğinize sağlık başarılar
  2. mm software

unlu mamülleri logosu

İlk logo çok hoş ve çok sade olmuş emeğinize sağlık :)
  3. mm software

Nokta Obezite Kontrol [M.M. Software] Sağlık İçin Öğren

Yazılımcı: M.M. Software of Nokta Soft. & Graphic Amacı: Obez olup olmadığınızı kontrol etmek için yazılmış bir programdır, görsellik amacına uygun olarak dizayn edilmiştir. Tek sürüm olarak yayınlanmıştır, geliştirilmeyecektir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli değil mi? :) Ekran Görüntüsü:
  4. mm software

Web İle İlgili Bir Site İçin Facebook Kapak Tasarımı

Teşekkürler, dikkate alacağım önerilerinizi
  5. mm software

Web İle İlgili Bir Site İçin Facebook Kapak Tasarımı

Sizce bir eksiği yada yanlışı var mı acaba?
  6. mm software

Duvar Kağıdı Çalışmam

Aslında hiçbir video izlememiştim, kısa sürede yapıp bitirmekti amacım ancak youtube'da videoların olduğu söylendi onları uygulayamadığımı söyleyen bile oldu ancak ben daha onlar söyleyince videoların olduğunu gördüm :) teşekkürler görüşünüz için ;)
  7. mm software

Çalışmalarımdan Bazıları

Araba çalışmanız çok güzel olmuş diğerleride güzel emeğinize sağlık :)
  8. mm software

Duvar Kağıdı Çalışmam

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi bir çalışma yapayım dedim yaptım ve böyle bir şey çıktı ortaya. Eleştiriye açığım yorumlarınızı bekliyorum ;)
  9. mm software

M.M. Software Logo Çalışmam [.gif]

@seluvenin Güzel kardeşim öncelikle bir önceki mesajımda 1. sorunun cevabını vermiştim ;) 2. corel draw dersini aldım zaten geçen sene sadece vectorel çalışmadım burada deneme yapmıştım bunun cevabıda yine önceki mesajımda saklı ;) 3. eskiz çalışmasından bahsediyorsun evet eskiz çalışması...
  10. mm software

M.M. Software Logo Çalışmam [.gif]

Evet sanırım eski bi çalışma olmasından kaynaklı bu :) yapmış olmak için yaptığım bir çalışma olabilir :)
  11. mm software

Özgeçmiş Çalışması

Ne demek, önemli değil iyi forumlar :)
  12. mm software

Özgeçmiş Çalışması

Çok güzel bir çalışma olmuş pdf olarakta çok güzel bir hal alacaktır diye düşünüyorum bi nevi önsöz tadonda bir özgeçmiş olmuş, bu arada gözüme takılan bir terslik var gibi Okul İsmi bölümünde bulunan 2006-2002 tarih bölümünde geçmişe doğru gitmişsiniz sanırım geçmişten gelmek bana daha makul...
  13. mm software

Kartvizit ve Facebook Kapak Tasarımım //Ku-In Management Için

Facebook kapak tasarımı: Teslim edildi ama görüşlerinizi almak isterim...
Yukarı Alt