mrtcl tarafından yazılan mesajlar

1. M

Montaj konusunda yetiştirlecek grafikerler

Matbaalara baskı oncesi repro hizmeti veren (digital çıkış ve ctp (bilgisayardan kalıba pozlama) şirketimize montaj konusunda yetiştirilmek üzere(preps 6) grafik programlarına hakim elemanlar aranmaktadır. Piyasada tasarımcı grafiker çok miktarda bulunmaktadır fakat son donemde artan repro...
  2. M

Grafik Tasarım ( Yeni Mezun )

Lütfen cv nizi veya iletişim bilgilerinizi murat@karmagrafik.com adresine mail atınız. Saygılarımızla Karma grafik.ltd.şti 0212 544 10 05
  3. M

grafik tasarım için iş arıyorum(pişman olmazsınız )

lütfen cv nizi veya iletişim bilgilerinizi murat@karmagrafik.com adresine mail atınız.
  4. M

yetiştirilmek üzere grafiker

Matbaalara baskı oncesi repro hizmeti veren (digital çıkış ve ctp (bilgisayardan kalıba pozlama) şirketimize montaj konusunda yetiştirilmek üzere(preps 6) grafik programlarına hakim elemanlar aranmaktadır. Piyasada tasarımcı grafiker çok miktarda bulunmaktadır fakat son donemde artan repro...
  5. M

yetiştirilmek üzere iş arıyorum...

Lütfen cv nizi veya iletişim bilgilerinizi mail atınız. murat@karmagrafik.com Saygılarımızla Karma grafik.ltd.şti 0212 544 10 05
  6. M

Grafiker Yardımcısı iş arıyorum..

baskı oncesi hizmet veren sirketimizde montaj konusunda yetistirmk üzere eleman arıyoruz. lütfen cv nizi yada iletişim bilgilerinizi murat@karmagrafik.com adresine mail atınız. saygılarımızla karma grafik.ltd.şti. 0212 544 10 05
Yukarı Alt