ms.dekore tarafından yazılan mesajlar

1. ms.dekore

Huzur Döner A5 El İlanı

İlk görselde -"Salgamsuyu" değil "Şalgam Suyu" -"cococola" değil "Coca Cola" İkinci görselde -"Aile Boyo" değil "Aile Boyu" Fiyatla niteliği ayıran ":"lar kimi önceki kelimeye yakın kimi ortada kimi sonraki kelimeye yakın. Bunun dışında tasarım güzel. Herşey belirgin. Font uygun. Eline sağlık.
  2. ms.dekore

Otomotiv Kartvizit Çalışması 2

Desenler alakasız ama hoşuma gitti. Çok hoş bir hava katmış. Beğendim.
  3. ms.dekore

Isparta Mod Bar Tabela Çalışması

Tabela bayram sonrasında yapılacak. Ben mekana pazartesi fikirleri sunacağım. Onlar bayramda seçecek, bayram sonrası yapımı başlayacak. Bu konuda seçileni, çıktığında da bizzat tabelayı yayınlarım :s8:
  4. ms.dekore

Kontrol ettim, JK Abode.
  5. ms.dekore

Tanıyabildiniz mi ? :) Çok Yakında !!!

Niye bilmiyorum, belki bakışla duruş arasındaki absürtlükten Jim Carrey'e benzettim.
  6. ms.dekore

Yaratıcı Kurumsal Kimlik Çalışmaları_vb

Eski bir konuymuş, görülmeye değer. Yeniden hortlasın o yüzden :cool: Bu arada bunlar kurumsal kimlik tasarımı değil, sadece kartvizit tasarımı. Harika, ilham kaynağı tasarımlar.
  7. ms.dekore

Bu daha açıklayıcı oldu, emeğin için çok teşekkür ediyorum. Aklımda :s8:
  8. ms.dekore

360Istanbul için yaptığım reklam afişi

Yazı tipi buna benzer ama birkaç farklı versiyonunu dene, biraz daha ince olmalı sanki. Renkleri çok güzel seçmişsin. Slogan çerçevesi keskin beyaz dikdörtgen fakat görsellerin çerçevesi yuvarlatılmış. Bütünlüğü bozuyor. İkisini de keskin yapmalısın bence. Sloganda "ve 00:" kısmını ince...
  9. ms.dekore

Aslında algılayışında bir terslik yok. modbar olarak kullandığında db nin aynadaki yansımasını elde ediyorsun, bunu kaçıramam. Özellikle bunu insanın yüzüne şak diye çarpan bir font aradım bknz:görsel 1 ve 5 ;) Mod Bar, modbar diye keskin bir ayrım yok çünkü barın dediğim gibi kesin kuralları...
  10. ms.dekore

Banner Reklam Çalışması

Renk uyumu, fontlar, ebatlar.. Çok güzel olmuş bence. Ama inek-tencere durumu gerçekten tuhaf. İyi mi kötü mü bilemedim :rolleyes:
  11. ms.dekore

Budak Oto Kurtarma Logo Çalışması

Budak için kurumsalda kullanılacak bir font kullanmışsın, çok iyi. Ama oto kurtarma kısmında slogan fontu kullanmışsın. Font tipi uyumsuzluğu var. Birbirini tamamlayan ciddi bir font kullanmalısın. Oldukça şık bir logo, emeğine sağlık.
  12. ms.dekore

İnce fontları salt kullandım, bar için ince fontlar uygun diye düşündüm. cowboy tipi? modern inceler? Hiçbirini mi beğenemedin? :rolleyes: Bir bar için daha uygun bir font var mı sence? Ne beğenilir, daha şık durur?
  13. ms.dekore

altınyaylası text çalışmalarım

Vedat Yavuzoğlu'nun çalışması on numara olmuş. Photoshopta bu çalışmaları yaparsan birkaç style ve birkaç font ile çok güzel text çalışmaları çıkarabilirsin ortaya fakat photoshop vektörel bir program değil. Bu yüzden yazılarını tam olarak istediğin ölçüde yapmalısın. İlerde yeniden...
  14. ms.dekore

Ben bar ve mod için aynı aydınlatmayı düşünüyordum ama farklı kullanmak daha iyi bir fikir. Teşekkürler :s8:
  15. ms.dekore

Merhabalar :rolleyes: Isparta'nın renkli eğlence mekanlarından Mod Bar için tabela çalışması yapıyorum. Işıklı tabela olacak. Sahne arkası ve barın zemin katı için kullanılacak. Şimdilik önemli olan yazı tipinde karar kılınması. Mekan genelde öğrenci ağırlıklı, pop ağırlıklı, klasik orta...
Yukarı Alt