mstfa tarafından yazılan mesajlar

1. mstfa

grafikerim iş arıyorum web tasarımı bilgisine sahibim

ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim .iş buldum ayrıca web tasarım konusunda yetişmek isteyen ankarada ikamet eden arkadaşlar aranıyor.
  2. mstfa

Sitem için daha neler yapabilirim?

giriş sayfana bakıldığında acemi birinin iilk deneyimi gibi geliyor ama siteye girdikten sonra profosyonel bi site ile karşılaşıyorsun giriş sayfan hiç olmamış.
  3. mstfa

photoshop animasyonunu nasıl kaydetmeliyim

bu çalışmayı iş için bi şirketle görüşmüştüm orası istedi işe girmem için deneme yaptırıyorlarmış hatalı haliyle gönderdim nasipse olur :D
  4. mstfa

yok çalışmanın yedeğini aldım. ama gif olarak animasyon bi türlü çalıştıramadım eminim ki çok basit bi hata yapıyorum. yardımlarınız için teşekkürler.
  5. mstfa

deiğin gibi gif olarak kaydettim ve şok oldum tüm ayarlar kafasına göre yer değiştirmiş inan tekrar baştan yaparım o web sitesini ama onu düzenlemek için işin içinden çıkamam. :D
  6. mstfa

teşekkürler.
  7. mstfa

web sitesi yaparken nasıl arka paln yapıyoruz :)

arkadaşlar web sitesi yapıyorum. ama ilk boş web sayfası açarken nasıl arka plan resngi veya resmi vereceğimi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.
  8. mstfa

Adrenalin...

süper ya ne güzel orda durup yakacaksın sigarayı uzaklara dalacaksın ne güzel olur.:D
  9. mstfa

arkadaşlar photoshopta web sitesi tasarladım banner hareketli psd dosyası olarak açtığım zaman çalışıyor ama internet sayfası olarak açtığımda çalışmıyor farklı bi yöntemlemi kaydetmeliyim acil yardımcı olursanız sevinirim.
  10. mstfa

Photoshop Cs3 Bi Bakar Mısınız

bende stup ı var ama 4 gb ayrıca türkçe hiç tavsiye etmm bnde cs5 sürümü arıyorum ingilizce bulursam çok iyi olacak .
  11. mstfa

Arama Motoru Taktikleri

ewt çok işime yaradı nasıl yapacağımı öğrendim. yalnız tek sorun web sitesini büyük bir yazılım firması yaptığı için html kod çözümüne gidemiyorum paylaşım için teşekkürler.
  12. mstfa

Arama Motoru Taktikleri

umarım işime yarar hergün patronumdan aynı şeyleri dinlemekten sıkıldım artık. arama motorunda nasıl öne çıkarız 1 aydır aynı hikayeyi dinliyorum. denemediğim yol kalmadı insallah bu dertten kurtarırsın beni :P
  13. mstfa

Dreamweaver mı Fireworks mü???

bencede dreamweaver işini görür.
  14. mstfa

ilk çalışmam kalem :P

iş yerinde yaptım. patron görmesin diye birazda acele ettim.:D
  15. mstfa

ilk çalışmam kalem :P

ilk çalışmam ayarlarını tutturamadım ama daha iyi nasıl yapabilirim unu anlatın :P
Yukarı Alt