muhackgasof tarafından yazılan mesajlar

1. muhackgasof

Bir Yazar İçin Acil Hazırlanan Afiş Çalışması

@hediye54 Başlık Konusunda Haklısınız oda aciliyetten mağlesef pek fontla veya değiştirme gibi şansım olmadı ama yorumunuz için teşekkür ederim ve logolarda mağlesef bana çok kötü ve küçük resim şeklinde gönderildi temizleyip afişe koymak için en çok onlar uğraştırdı internetten ve kendi...
  2. muhackgasof

Bir Yazar İçin Acil Hazırlanan Afiş Çalışması

Başka bir ünide okuyan arkadaşımın acil ısrarı üzerine ortaya çıkmış bir çalışma... her türlü yorumlarınızı bekliyorum... İYİ FORUMLAR
  3. muhackgasof

Kütüphane İçin Hazırlanan Afiş

@Demet YILDIZ Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim yazar isimleri gerekli tutuldu mağlesef :) a3 kağıda baskıda yazar isimleri net şekilde okunabiliyordu fakat efektsiz baskıda belki daha iyi olabilirdi ama denemediğim için bir cevap yazamıyorum. ne demek istediğinizi rahatça anlayabildim...
  4. muhackgasof

Cebit Fuar'ı için Afiş Çalışması

@Emre Şerim @Gülbahçeli_Laz Değerli Yorumlarınız için çok teşekkür ederim bir sonraki tasarımda dediklerinizi uygulamama yansıtmaya çalışacağım...
  5. muhackgasof

@Murat Güler yorumunuz için teşekkür ederim...
  6. muhackgasof

Cebit Fuar'ı için Afiş Çalışması

Merhabalar Arkadaşlar Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gölhisar Meslek Yüksek Okulu Cebit Fuarına Yapılacak Gezi için Hazırlamış Olduğum Afiş Çalışması. Değerlendirmelerinizi Bekliyorum :) A3 ORJİNAL HALİ A3 YATAY HALİ
  7. muhackgasof

Harikalar sahili afiş

güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık...
  8. muhackgasof

Kütüphane için hazırlanması istenilen afiş hocamız tarafından kütüphanedeki kitapların tamamı tek afişde toplanması istenilmiştir kalabalık olduğunun bende farkındayım :) Bu arada JPG Kalitesini %80'e kadar çektim sizlerin daha hızlı açabilmesi için inşallah faydalı olmuştur ilk defa forumda...
Yukarı Alt