Murat Yalın tarafından yazılan mesajlar

1. M

çözüm dershanesi logo vektörel

Arkadaşlar ilk olarak hepinize kolay gelsin; Yanlış bir sayfada bir paylaşım yaptıysam affedin beni acil bir şekilde çözüm dershanesi vektörel logosu lazım elinde olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum teşekkür ederim.
  2. M

Akvaryum firması için yaptığın 3 adet logo

@Yaşar Karadeniz ilk olarak yorum yazdığınız için teşekkür ederim; logolarn tam anlamıyla bittiğini söyleyemem firma sahibi bu yazı karakterini çok beğendiği için bu karakterde yazıları yazdım ve ı larda ve i lerde sorun yaşadım logoların tam anlamıyla bıtmesıyle o sorunlarda çözülecek...
  3. M

Bakanlığa logo_10 bin YTL

Arkadaşlar sağlık bakanlığı nın sitesinde logo yarışması hakkında duyurusu var duyurusu; Bakanlığımız tarafından mevcut logomuzun değiştirilmesi amacıyla bir logo tasarım yarışması düzenlenmiştir. Yarışmaya başvuracak eserlerin teslimi 1 Aralık 2008 tarihinde tamamlanmıştır. Yarışmanın ilk...
  4. M

Bakanlığa logo_10 bin YTL

Yarışmaya bende katıldım bir derecelik bekliyorum bakalım nasıl bir sonuç ortaya çıkıcak. Ama 20 gün içinde açıklanacağını söylüyorlar ama bugün 19.gün hala sabırsızlıkla bekliyorum..
Yukarı Alt