Mustafa DELİAĞAOĞLU tarafından yazılan mesajlar

1. Mustafa DELİAĞAOĞLU

Renovatio³ - Photoshop Çalışmalarım (Pluton'la Koridorda...)

Merhabalar değerli arkadaşlarım; Öncelikle bu fotomontaj fikrini fotoğraf üzerinde değilde boya çalışmaları ile yapılmış tablolar kısacası bu şekilde hazırlanmış eserler üzerinde montaj yapmayı hedefledim. Bu konuda ayrıca yardım ve desteklerinizi bekliyorum. Bu tablo resmi ise uzun zamandır...
  2. Mustafa DELİAĞAOĞLU

Renovatio³ - Photoshop Çalışmalarım (Pluton'la Koridorda...)

Para kazanmak için sağlığı, sağlığı kazanmak için para harcamak kuramı...
  3. Mustafa DELİAĞAOĞLU

Renovatio³ - Photoshop Çalışmalarım (Help You)

İmzası "Alemlerin Rabbi olan Allah CC. dilemedikçe siz dileyemezsiniz. (Tekvir Suresi, 28)" olan birinin islam ile yoksulluğu anlatmaya çalışması çok talihsiz bir çalışma sayılırdı bunu böyle düşünenler içinde talihsizlik sayılmaz İNŞALLAHUTEALA. Açıkcası sizler manayı değil resmi anlamaya...
  4. Mustafa DELİAĞAOĞLU

Ne tür müzik dinlersiniz?

Metal musıc (forever) (((:
  5. Mustafa DELİAĞAOĞLU

Renovatio³ - Photoshop Çalışmalarım (Renovatio³)

Resmin üzerine tıkladığınızda yeni açılan sayfada görebilirsiniz. En büyük boyu içinde o sayfa içinde açılan resme tıklayınız...
  6. Mustafa DELİAĞAOĞLU

Renovatio³ - Photoshop Çalışmalarım (Renovatio³)

Renovatio³ ------------------------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------------------------
  7. Mustafa DELİAĞAOĞLU

Bi zahmet yorumlayın - eleştirin

Vektör mü? Fırça mı? Anlayamadım ama benim çok hoşuma gitti. Ellerine sağlık....
  8. Mustafa DELİAĞAOĞLU

Renovatio³ - Photoshop Çalışmalarım (Legend)

Uygun gördüğünüz bir font varmı? Ben karar veremediğim için bu halde bıraktım...
  9. Mustafa DELİAĞAOĞLU

Renovatio³ - Photoshop Çalışmalarım (Kurtuluş)

Yorumunuz için çok teşekkür ederim...
Yukarı Alt