Mustafa Kemal Çizmeci tarafından yazılan mesajlar

1. Mustafa Kemal Çizmeci

natür su logo çalışması

Emeğinize sağlık ben tercihimi 1 den yana kullanıyorum...
  2. Mustafa Kemal Çizmeci

Marka yaratma...

Ellerinize sağlık çok güzel bir yazı olmuş. Yaklaşık 2 yıl önce bir Yahudi ile tanışdım bana anlatığı hikaye çok etkiledi. America' da yaşayan bir Yahudi işçiye büyük ikramiye çıkmış. 1 milyon dolar. Bütün medya adamla röportaj yapmak istiyormuş en sonunda bir gazete muhabirini tercih etterek...
  3. Mustafa Kemal Çizmeci

Macromedia Freehand Mx Gorsel Egitim Seti

Paylaşım için gerçekten çok teşekkürler... Soramadığım bir çok sorunun cevapını buldum...
  4. Mustafa Kemal Çizmeci

Müşteri: Fast Turca Restaurant / Kurumsal Kimlik Tasarımı

İç dekor konusunda bilgi alabilirmiyiz. Şimdiden teşekkürler....
  5. Mustafa Kemal Çizmeci

Reklam Ve Focus Grupları

Avrupa ülkelerinde uzun süredir kullanılan ama ülkemizde henüz kullanımı çok az olan bir tür denetlemedir. Yapılan reklam çalışmalarını halka arz etmeden önce değişik segmentasyon gruplarına gösterilir ve gören insanlar arasında 50 sorudan oluşan bie anket yapılır ve sonuçuna göre reklam ya...
  6. Mustafa Kemal Çizmeci

Satılık a3 yazıcı hp 5550

Katuşları ile verilecektir. Şehir olarak Antalya' da teslim edilcektir. fiyatı 3000 tl takasda olabilir mac book pro ile. Garantisi bitmiştir herhangi bir arızası yoktur. iletişim: 0506 968 41 61
  7. Mustafa Kemal Çizmeci

Google Ofisi (Zürih)

Birçok yerdeki çalışma ofisleri aynı bu şekilde. google' ın translate sitesi var bende bundan yola çıkarak onlara bir mail attım. Google Talk' ın içeriği değişerek yurtdışında görüşmeler yapan fakat yabancı dilleri olmayan insanlar için Talk' ın içersine translate konulması konusunda yani sen...
  8. Mustafa Kemal Çizmeci

Mustafa Kemal Çizmeci - Hoşgeldiniz

Herkeze Teşekkür Ederim. Bilgilerinize ve emeğinize sağlık.
Yukarı Alt