mustafa_25 tarafından yazılan mesajlar

1. mustafa_25

ilk flash calısmam

_root (yani ilk sahne level 0) 'a bağımlı kalma elinden geldikçe movie klipleri çoğaltıp az frame kullanmaya çalış flash çok fazla mantık istiyor yoksa yapılan çalışmaların yüklenmesi ziyaretçileri baya bekletebilir. Ben ilk web sitemi flashta yapmıştım bırak webi interneti, bilgisayarım bile...
  2. mustafa_25

ASSOS OTEL logosu yorumlarınız önemli...

Fakat bir gün bunu plotterda kesmek icab ederse bu adamların vay haline...
  3. mustafa_25

Gnçtrkcll mandal çalışmam

bence görsellerin gözükmemesinin sıkıntı yaratacağını sanmıyoru zaten iş ilgi çekerse onun illa altını üstünü incelerler diye düşünüyorum fakat mandal pek içime sinmedi başka bişeye benziyo bu :) keşke hayata geçirmeden önce çizimini atsaydın foruma daha rahat yazardım bunları...
  4. mustafa_25

Grafik Tasarımcı nedir? Tanımını yapabilirim diyen buyursun...

Grafik tasarım bana göre bir şeylere anlam yükleme sanatıdır. Grafiker ise bir şeylere anlam yükleme ilmini almış, bu konuda kendini geliştirmiş kişilerdir...
  5. mustafa_25

Küresel Isınma

Su görünümü dairenin en başında çok net gözüküyo zaten daha ilerlerde ise buharlaşan suyu ifade etmek için gerey tonlar kullandım, zaten serbest bir çalışma bi amaç için değil; biraz düşünce + filter + birazda geçiş sonuç olarak böyle basit bir çalışma...
  6. mustafa_25

Afişh

Mustafa indi space...
  7. mustafa_25

Küresel Isınma

Atmosferini yawaş yawaş yitiren dünyamızdaki suyu su gibi :) içen güneş. Sonuç olarak küresel ısınma ve dairesel yokoluş...
  8. mustafa_25

Manipülasyon

Ey Fare-bin Bülbül :D
  9. mustafa_25

Logo Çalışmaları

10. mustafa_25

Milyarlık Tablo :D

Resimdeki yüz benim vûcut ise Genç Osman'ın. Photoshop CS3 Extented
  11. mustafa_25

2 sayfa dergi ilanı çalışması

Zemini beğendimm yakışıklı duruyo :) çalışman geliştirilebilir...
  12. mustafa_25

tipografi çalışmalarım

İlk çalışma güzel fakat onda da şirketin logosunu küçük ve kurumsal renkleriyle birlikte motiflemeden kullanıp birde çalışmanın alt kısmındaki şehir bölümünü kaldırırsanız bence daha güzel olacaktır. tabi s harfinide ş yap bi şekilde :D
  13. mustafa_25

bira afişi ve logo tasarımı

Oooooooof offff. Bu sitenin grafik tasarıma ihtiyacı var :D
  14. mustafa_25

buda benim küresel ısınmayla ilgili serbest calıstığım bir afis :)

Abi basit, kardeşim sen bence diğer professionel grafik sitelerini incele kitaplar oku, doğayı incele, kendini geliştir. Orjinal fikirler çıkabilir fakat uygulamada istiyor. uygulama konusunu çok sıkıntı etme photoshopu öğrenmek için en fazla 3 ayını harcarsın işin zor olan kısmı tasarım ilmini...
  15. mustafa_25

okul için yaptığım KİTKAT reklam afişi

Gerçekten şu efekt sorununu hallet ve siyah kırmızı düşünülemez bir ikili insanı boğmak tan başka bi işe yaramaz, portakal olayını hiç söylemiyorum bile o konuda kendini çok geliştirmen gerek. Heralde daha sen yolun başındasın belki eleştirilerimiz biraz itici gelebilir ama ilerde daha iyi anlar...
Yukarı Alt