mustanoglu tarafından yazılan mesajlar

1. M

Suzuki inazuma yazı fontu nedir ?

inazuma yazısının fontunun adı nedir ? yardımcı olursanız sevinirim.. ya da bunu nasıl vektörel hale getirebiliriz
  2. M

dijital baskı m2 fiyatı 8tl

denizlide metrekarasi 8 tl ye dijital baskı yapıyorlar. sizin oralarda durum nedir. bu fiyata baskı yapan varken makine almak intihar gibi
  3. M

Krom harf yapımı

Krom harfler nasıl yapılıyor bilen var mı . Ben bır kısmını biliyorum ama yapılırken görmedim.
  4. M

Dış Mekan Baskı makine tavsiye ve deneyimlerinizi paylaşın.

pigment baskı makinesinde basılan ürün sış mekanda kullanılırsa ne olur boyası mı solar ?
  5. M

Led ekran sistemleri

Ilk olabilir ama tek değil çok yakında rekabet ortamı kızışacak mega led .com
  6. M

Display Sistemler Hakkında...

404 Hatası: Sayfa Bulunamadı Malesef girmiş olduğunuz sayfa https://www.grafikerler.org/yukle/resimler/4fdb55e2acb02dc08ac46752b582c07b.jpg bulunamadı. Takip etmiş olduğunuz link hatalı olabilir veya siteden kaldırılmış olabilir. Alternatif Sayfalar Arama özelliğini yukarıdaki menüden...
  7. M

Çiftlik Tabela çalışması

Zevkli bir tasarım olmuş
  8. M

tabela tasarımı

Nasıl bir tabela yapılacağını müşterisine soran zaten reklamcı değildir anca tabelacıdır.
  9. M

elif reklam tabela

reklam yazısı çok içte olmuş farklı renkte ya da boşluk olmaslı
  10. M

Bazı Tabela Örnekleri :

404 404 404 404 404
  11. M

poğaça ve börek salonu için

hiçbiri olmamış hatalı çalışma soldan sağa 1 resim 1/3 oranında 2 yazı fonta dikkat 3 logo sağ üste
  12. M

tabela için fiyat?

500 tl olur
  13. M

cephe tabelası

forbitten forbitten forbitten
  14. M

totem çalışmam

bunu kaça yaptınız ?
  15. M

Basit bir tabela

krom kabartma farflı tabela