myuceturk tarafından yazılan mesajlar

1. myuceturk

Güncel mockup arşivi

@Sedat Gül @Hümeyra Can Rica ederim. :)
  2. myuceturk

Güncel mockup arşivi

Rica ederim güle güle kullanın dosyanın boyutu ile ilgili en kısa sürede bir şeyler düşünücem. İndirenleri 3 dosya için 2 3 saat bekletmemek adına dosyayı tek parça halinde sundum parçalayarak tekrardan sunucam.
  3. myuceturk

Güncel mockup arşivi

Arkadaşlar bu dosyayı daha önce yüklemiştim ancak Hotfile sitesinin kapanmasından dolayı dosyayı indiremiyordunuz tekrardan bu sefer tek parça halinde yükledim dosyanın boyutu 1GB bilginiz olsun.. Download Link: MockUp.rar Rar dosyasının içinde birden fazla dosya olduğu için resim eklemedim...
  4. myuceturk

3 farklı vektörel arşiv

Arkadaşlar bu dosyaları daha önce paylaşmıştım ancak Hotfile sitesinin kapatılması nedeni ile dosyalar silindi tekrardan dosyaları turbobit sitesine yükledim. Download Link1: WebElements.rar Download Link2: Vektör.rar Download Link3: Karışık.rar 3 Farklı dosya. Sosyal ağ icon seti : Social.rar
  5. myuceturk

Sosyal ağ vektörel icon setleri

Sosyal Ağ Vektörel İcon Seti.. Download Link : Social.rar Hotfile sitesi kapandığından elimde ki vektörel arşivi tekrardan paylaşıyorum arkadaşlar. MockUp isteyenleriniz var en kısa sürede Turbobit'e yükleyip konu açacağım :)
  6. myuceturk

Mockup arşiv

@İsmail ÇOBAN @İsmail ÇOBAN Linkleri en kısa sürede yeniliyorum arkadaşlar...
  7. myuceturk

Muhteşem icon seti :)

Güncel Paylaşım...
  8. myuceturk

Mockup arşiv

Güncel Paylaşım...
  9. myuceturk

Vektörel arşivimi sizinle paylaşıyorum..!

Güncel Paylaşım...
  10. myuceturk

Muhteşem icon seti :)

Güncel Paylaşım...
  11. myuceturk

Web tasarım iconları :)

Konu Güncel...
  12. myuceturk

Haber Siteleri için Web Arayüz Çalışmam

Değerli görüşlerinizi bekliyorum... İyi yada kötü yorumlarınızı bekliyorum, buraya koymamda ki diğer amaç zaten eksiklikleri varsa bana söylemeniz ve bu eksiklikleri benim düzeltmemdir
  13. myuceturk

@Özgül Evet haklısınız resim ekledim inceleyebilir arkadaşlarımız :)
  14. myuceturk

Merhabalar, Web Tasarım İconlarımızı sizlerle paylaşıyorum yeni ve kaliteli bir paylaşım :) URL : http://bc.vc/jSoSBS
  15. myuceturk

Vektörel arşivimi sizinle paylaşıyorum..!

Güle Güle kullanın :)
Yukarı Alt