NavarinTR tarafından yazılan mesajlar

1. NavarinTR

Nasıl açıldığını tartıştık, peki ajansı açtık, ee sonra?

Gürhan Bey, sizin başlatmış olduğunuz konuyu aslında o tarihten itibaren takip ediyordum, ve gelen yorumlar da gerçekten deneyim dolu ve bilgi içeren konulardı. En azından kişisel gelişim için bile olsa faydalı şeyler yazılmıştı. Bu işte her şey paraya bakıyor, paran varsa iş tutar mantığı ne...
  2. NavarinTR

Nasıl açıldığını tartıştık, peki ajansı açtık, ee sonra?

Merhabalar öncelikle, bu konuyu açmadan önce büyük tereddütler içindeydim ve sanırım hala da öyleyim. Evet, bir reklam ajansı açmak! 6 senelik tasarımcılık hayatımın son 2 senesini sanat yönetmeni olarak bir reklam ajansında geçirdim. Derler ya "her tasarımcı bir gün kendi yerini açmak ister"...
  3. NavarinTR

Cepko - Logo çalışmam...

Cep telefonları ve tabletler hakkında teknik bilgi veren ve karşılaştırma yapan bir web sitesi için hazırladığım logo. Sizce bu haliyle nasıl ve ne gibi bir değişiklik yapılabilir?
  4. NavarinTR

Hera Entertainment Logo Çalışmam

Hera Entertainment bilim kurgu oyunları geliştirme stüdyomuz için yaptığım logo. Görüşlerinizi bekliyorum, fazla abartılı bir logo olmamasına özen gösterdim, sade bir çalışma.
  5. NavarinTR

Flash tasarımı HTML sayfada yatay hizalama?

Forumda arama yaptım fakat benim aradığım hizalamayı anlatan bir konu bulamadım. Elimde 1600*350 boyutlarında bir flash var. Bu swf dosyasını htmlde sayfanın en üstüne koydum fakat ortalayamadım. Yani ortalamaktan kastım şu; flash dosyası orjinal boyutunda kalacak sağ ve sol kısımları ekran...
Yukarı Alt