nazifbat tarafından yazılan mesajlar

1. N

Firma katalog

Çantaların ve Ayakkabıların renk armonileri ,diğer alanlarla uyumsuz olmuş, fazla patlamış, onları kaldırarak daha azaltabilir yada uygun pastel renklerde daha aza sayıda kullanabilirsin,, bunun dışında güzel olmuş bencede....
  2. N

ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum..

Maltepede ki ofisimizde Grafiker olarak çalışacak stajyer arıyorum. Kendini geliştirmek isteyen , iş hayatına yeni katılacak olan grafiker arkadaşlar olabilir,, (500 tl maaş + öğle yemek 4 çeşit ) koşullarda , daha sonra koşullar iyileştirilecektir. Maltepe de ikamet eden veya yakın civarlarda...
  3. N

anadolu yakasında iş arayan Grafiker.

Maltepede ki ofisimizde Grafiker olarak çalışacak stajyer arıyorum. Kendini geliştirmek isteyen , iş hayatına yeni katılacak olan grafiker arkadaşlar olabilir,, (500 tl maaş + öğle yemek 4 çeşit ) koşullarda , daha sonra koşullar iyileştirilecektir. Maltepe de ikamet eden veya yakın...
  4. N

anadolu yakasında iş arayan Grafiker.

Maltepede ki ofisimizde Grafiker olarak çalışacak stajyer arıyorum. Kendini geliştirmek isteyen , iş hayatına yeni katılacak olan grafiker arkadaşlar olabilir,, (500 tl maaş + öğle yemek 4 çeşit ) koşullarda , daha sonra koşullar iyileştirilecektir. Maltepe de ikamet eden veya yakın...
  5. N

Grafikerim iş arıyorum. (Anadolu Yakası)

6. N

Dünyadan Logo Örnekleri / 3

çok başarılı çalışmalar, elinize sağlık.
Yukarı Alt