Necat Yüksel tarafından yazılan mesajlar

1. Necat Yüksel

accurate de resmi nakışa çevirme diyen arkadasın resmini çevirdim

arkadaslar doğru düzgün bişi bilmiyorsunuz boş boş konusuyorsunuz.yapılan resmi daha manuel mi otofoto da mı yapıldığını bilmiyorsunuz;anlasanız daha bi bakışta desenin nası yapıldığı, renk sıralamasını, hangi teknikte yapıldığını anlarsınıız.su işi profosyonel yapan arkadaslar da desenlerini...
  2. Necat Yüksel

ha arkadaslar bu arada ben desinatörüm yani işim bu günde 10-15 desen yapıyorum.yani bu işi eğlence yada hobi olsun diye yapmıyorum.
  3. Necat Yüksel

arkadaslar bu bu sakallı amca resminide yavuz sultan resminde accurate4 ün herhangi bi hazır tekniğiyle yapmadım tamamen resmi arkaya alıp üzerinden manuel olarak çalıştım.sistem olarak ta boyut olarak düşünün en alttan en üste doğru olan renkleri çalıştım.mesala en önceen arka görüntüyü fon...
  4. Necat Yüksel

sevgili arkadasım paanc sen daha ayrıntılısını yapta bizde burda görelim.boşa atıp tutmak kolay
  5. Necat Yüksel

PUL Desenindeki küçük sorunlar ve pratik çözümleri

sizce accurate 4 620 sürümünde pullu bir desende iğne sıralaması değiştirdiğimizde neden pullar kayıyor sizce
  6. Necat Yüksel

accurate4 yapılan pike,perde desenleri

gene döktürmüsün eline sağlık senden bu beklenir zaten ayse hanım size özel mesaj atamıyoruz baska nası ulaşıcağız size
  7. Necat Yüksel

accurate de resimi nakışa çevirme

arkadaslar bu desende bir tane bile kesme yok tamamen makineye uygun calıştım. bu deseni 10 saniyede yapacak arkadasa söylüyorum yap 10 saniyede senide görelim adam gibi nakıştan anlasaydın bu desende bir tane bile kesme olmadığını görürdün.yada anlıyosan söle o zaman iğne sırasını bana.bu desen...
  8. Necat Yüksel

yavuz sultan selim han nası olmusmu

bu kadar oldu
  9. Necat Yüksel

Çin İğnesinde Eğimli Desen Vermek??-Yardım

arkadasım sana resimli olarakta gösterdim kırmızı olan çin iğnesiyle yaptığım mavi olan ise sargı seklinde ciniğnesi olan.iki yolla yapılır.sen kırmızı ya bak o çiğnesi olana yukarıdaki parametreler normal yön verme roma rakkamıyla I olana bas öle eğimli yön ver benim yaptığım gibi sonra...
  10. Necat Yüksel

bir-iki desen daha bi bakın osmanlı tuğra da var

yorumlar için saolun arkadaslar
  11. Necat Yüksel

bir-iki desen daha bi bakın osmanlı tuğra da var

yorumlarınız için saolun arkadaşlar
  12. Necat Yüksel

accurate de resimi nakışa çevirme

arkadaşlar bunu yapabilmek için bu işi profesyonel olarak bilmek gerekiyor.resmi accuate de actım.ilk önce gri zemini çalıştım çiniğnesi olarak.2 işlemde beyaz görünen alanları çalıştım normal çiniğnesi ve rastgele efeğini kullanarak.3 işlemde ise kontür hatları belirledim gölgelere göre dikiş...
  13. Necat Yüksel

Desıng

eline sağlık güzel paylaşım
  14. Necat Yüksel

çizim vektör 2

saol baya iyi çalışma
Yukarı Alt