nergis kamer tarafından yazılan mesajlar

1. nergis kamer

Müşteri: Beach Life - Dergi Kapak Tasarımı.

Güzel bir konu:)Final ödevimde bir dersim bununla alakalıydı:)Katılacak olan arkadaşlara başarılar;)
  2. nergis kamer

Grafikerler.Org Tshirt Tasarımı Yarışması Sonuçları

Erkan bey yorumunuz için teşekkür ederim önce.Sizin gibi saygı çerçevesinde tartışabilmek güzel.Ve her zaman fikirlerinize ve yaptığınız çalışmalara saygı duymuşumdur.Fairytale lakaplı kişiye değinmiyorum bile çünkü saygı çerçevesini aşan kişilerle muahattap olmam.Size başarılar...
  3. nergis kamer

Abdullah bey ben zaten diğer çalışmalar tipografik değil neden onlar seçildi demedim ki:)Önce söylemek istediğim şeyleri anlamaya çalışmalısınız bence.1.seçilen çalışma gayet güzel tipografiden anlayan bir insan onun dışındakiler neye göre seçildi dedim.Bu diğerleri tipografi çalışmasıyla...
  4. nergis kamer

Birinci olan çalışma gerçekten güzel.Tipografiden anlayan bir insan.Da diğer çalışmalar neye göre seçildi onu anlamış değilim:)Çok şaşırdım.Çünkü daha başka isimler bekliyordum.Çok daha güzel çalışmalar vardı ve daha iyi tasarımlar.PEA'nın ki dışında bence hiç birisi tasarım değil...Zaten bu...
  5. nergis kamer

Dereceye giren arkadaşlarımı tebrik ederim.Ve başarılarının devamını dilerim:)
  6. nergis kamer

Halim::::...Trafik Konulu Afiş-1

Halim bey son kez söylüyorum ben orda şaka yaptığımı söylemiştim.E doğal olarak bu konuda Erkan beye katılamam öyle değil mi???Ben konuları başka yönde anladğınız açısından katılıyorum demiştim.Neyse herkes herkesi anladı zaten.Herkese başarılar...
  7. nergis kamer

Erkan beye katılıyorum.Halim bey konuyu farklı yönlere çekiyor.Ben öncelikle şunu söyleyeyim tayip erdoğandan mı esinlendiniz gibi şaka yapmıştım bunda ciddi değildim ki zaten sonunda gülme işareti var.Onu geçtim Halim bey Grafik kelimesini yabancılar bizden çevirmediler biz onlardan çevirdik.Ve...
  8. nergis kamer

Forum Üyelerimiz Hangi Şehir'den !

BODRUM BODRUM BODRUM.Hayatın kalbi burda atıyor ve Muğla çevresinde;)
  9. nergis kamer

Nerede Yaşıyorsunuz ? Nerede Yaşamak İsterdiniz ?

Bodrumda yaşıyorum.Ve yine bodrumda yaşamak istiyorum.Sanırım yaşayacağımda:)
  10. nergis kamer

Barış GÜRER / Afiş 1

Bence lastik izleri değilde olay bence slogandaki rahatsızlık.Tebrikler atalarınıza kavuştunuz anlamsız değil mi:SSonuçta atalarımız trafik kazasında değil savaşlarda kaybedildi daha çok:)Tabi sizin bahsettiğiniz atalarımız buysa....
  11. nergis kamer

Büşra Giritoğlu // tişört çalışmalarım

Bence ilk çalışmadaki fikir çok daga güzel.Siyah zemın üstüne çalışılıp logodaki siyah yerlerde renkli yapılsaydı bence çokta güzel olurdu diye düşünüyorum:)Ellerinize sağlık başarılar...
  12. nergis kamer

Professional Retouching (Profesyonel Rötüş)

Kolay kolay beğenmem fakat bu gerçekten tek kelimeyle harika:)çok beğendim..Aşamalırını beklıyor olacağım:)Ellerinize emeğinize sağlık Ertürk bey. Fakat şunu da söylemeden geçemiyeceğim bence gözaltlarına çizgi falan koysaydınız yada başka yüzümüzde çizgi yada hafif çok az izler bence çok...
  13. nergis kamer

Bence anlatılmak istenen gayet açık ve net:)ister kurallara uyar yaşamayı seçersin,ister kurallara uymaz azraile canını verirsin:)de bende one munite yerine 1 dakika yı tercih ederim.Tayip erdoğanı düşünerek mi koynuduz bu 2 kelimeyi:DSonuçta afiş Türkiyeye yapılıyor.Niye ingilizce kelime...
  14. nergis kamer

Trafik Konulu Afiş ve Slogan Yarışması

Açıkçasını söylemek gerekirse ben böyle konularda afiş yapmaktan sıkılıyorum biraz:Sokulda çok yaptığımız için olsa gerek ve zorla:)Fakat toplum için gayet gerekli olan bir konu seçilmiş.Fikir bulduğumda katılacağım:)Herkese başarılar kardeşlerim:)
  15. nergis kamer

tam isabet | hasan güner (2)

Ya inanmıyorum dart fikri benimde aklıma gelmişti.Ve bende yaptım:Sama biraz daha farklı.Neyse iyi olan kazansın diyoruz:)
Yukarı Alt