neslihan şahin tarafından yazılan mesajlar

1. N

İndesign cs3 eğitim seti

Linkleri yenilemeniz mümnkün mü?
  2. N

Çeşitli Parke Resimleri

Ben de çok beğendim , teşekkürler...
  3. N

Vecctor Useful Elements

Güzel bir paylaşım,teşekkürler.
  4. N

Adobe illustrator türkçe e-kitap

Çok teşekkür ederim...
  5. N

Adobe İllustrator Dersleri (Buradan)!!!!

anlatım çok güzel teşekkürler.
  6. N

Adobe Illustrator CS3 e-book (El Kitabı)

Linki yenilerseniz sevinirim. Teşekkürler...
  7. N

mac freehand kursu

Illustrator programı bilmen senin için yeterli bence bi çok arkadaşımızın dediği gibi freehand kullanılmıcak artık bunun için kursa gidip para ve zaman harcamana gerek yok bence.Kurumsal yerlerde artık Illustrator bilen grafikerlere öncelik veriliyor.Yanında bi program daha öğrenmek gerekirse...
  8. N

kaplumbağam

Kendi kaplumbağamı hatırladım ve çok hüzünlendim şimdi:( benim kaplumbağam 2 sene yaşadı.2 sene sonunda sevgili abim kaplumbağaya salam vermek isterken elini ısırcağından korkup elini birden çekince 45 dakika kaplumbağayı evin içinde aramak zorunda kaldık:( bulduk ama o fırlama sonucu kör oldu:(...
  9. N

kaplumbağam

Kendi kaplumbağamı hatırladım ve çok hüzünlendim şimdi:( benim kaplumbağam 2 sene yaşadı.2 sene sonunda sevgili abim kaplumbağaya salam vermek isterken elini ısırcağından korkup ellini birden çekince 45 dakika kaplumbağayı evin içinde aramak zorunda kaldık:( bulduk ama o fırlama sonucu kör...
  10. N

Eskici dükkanı

Kadro : Yazan : Orhan Kemal Yönetmen : Ergün Işıldar Dekor : Rıfkı Demirelli Kostüm : Gamze Kuş Işık : Özcan Çelik Efekt : Levent Akman Oyuncular: Metin Çekmez, Ş. Ayşin Atav, Özgür Kaymak Tanık, Mehmet Avdan, Tolga Yeter, Sibel Topaloğlu, Şevket Avşar, Hakan Güner...
  11. N

Freehand de harflerin içine resim koymak yardımı

Teşekkürler Fatih bey benim için de faydalı oldu...
  12. N

2. İstanbul buluşma Fotoğrafları.

Bende kıskandım şimdi.Keşke gelebilseydim o gün:(
  13. N

Creative Dream Wedding (Stüdyo Fonları)

Paylaşım için teşekkürler...
  14. N

Hangi Takımlısınız ?

Fanatik bir Galatasaraylıyım....
Yukarı Alt