nevinozturk tarafından yazılan mesajlar

1. N

Hali tasarimlarim

yorumunuz icin tesekurler :)
  2. N

Hali tasarimlarim

Tasarladigim halilar icin her turlu yorum ve elestirilerinize acigim...
  3. N

Desinator.org

Merhaba arkadaslar desinator.org setini gordum aranizda bu seti alan veya bu setle ilgili bilgisi olanlara sormak istiyorum acaba gercekten bi faydasi oluyormu yoksa daha cok kafa karistirici mi olur bu seti almak ben desinatorluk kursu bitirdim ama kendimi daha iyi gelistirmek icin boyle bir...
  4. N

Emprime baski yardim

arkadaslar bana acil yardim lazim emprime baski konusunda biri cevap verirse cok sevinirim
  5. N

Emprime baski yardim

Merhabalar bana emprime baski hakkinda bilgi verebilirmisiniz mesela elime bir motif verdiler ve biseyler hazirlayip yetenegimi gormek istediler ne yapmak gerekiyor bana ornek verebilirmisiniz.....
  6. N

Yeni esarp tasarimlarim

yorumunuz icin tesekurler kemal bey bir ilerleme gorunebiliyorsa ne mutlu bana :)
  7. N

Yeni esarp tasarimlarim

bu isten anlayanlarin butun elestirilerini goz onunde bulundurmaya calisiyorum...ve oncekiler icin hakliydiniz bunlarla kiyaslarsak gercekten kotu olmuslardi :) ama dedim ya cok yeniyim ve daha once hic esarp tasarlamamistim onlar ilk denemelerimdi o yuzden oyle olmalarida normal bence :D bir...
  8. N

Yeni esarp tasarimlarim

tasarim yapmayi seviyorum daha cok yeniyim ama ileride iyi bir tasarimci olmak isterim... yorumlarinizi ve elestirilerinizi beklerim...
  9. N

T shirt- tasarimi

tmm tesekurler kemal bey halletim...
  10. N

T shirt- tasarimi

olur tabikide iyi aksamlar Kemal bey..
  11. N

T shirt- tasarimi

yapmak ve ogrenmek icin soruyorum uzerinde resim olucak evet benden boyle bir sey cizip uzerine gorsel yerlestirip birde renk ayrimini istediler bu gorseli bir ornek olarak verdim sadece uzerinde baska bisey olucaktir..
  12. N

T shirt- tasarimi

Kemal bey bu sekilde cizilip uzerine baski yerlestirip ondan sonrada renk ayrimini yapmam gerekiyor..
  13. N

T shirt- tasarimi

14. N

T shirt- tasarimi

bir kisi yokmu cevap verecek yaa :(
  15. N

T shirt- tasarimi

Merhabalar tsirt tasarimi hakkinda bilgiye ihtiyacim var bastan ciziminden baslanip renk ayrimi yani baskiya gidicek sekilde olmasi gerekiyor..yardim yorumlarinizi bekliyorum
Yukarı Alt