No_Fe@R tarafından yazılan mesajlar

1. N

Sigara Markalarından Tipografi...

tşk ederim bi daha ki sefere öyle yapacagım emin olabilirsiniz ;) Bu arada sigarasızlık basıma vurdugu için böle bişey tasarladım :DDDD
  2. N

Sigara Markalarından Tipografi...

Öncelikle hayırlı razamanlar arkadaşlar,hemen hemen tüm sigara markaları ile ortaya cıkardıgım bir tipografiyi paylasmak istiyorum sizlerle... Yorumlarınızı ve fikirlerinizi alabilirim.... Tamamen kendi fikrim ve kendi çalışmamdır...
  3. N

Eski Ama İlk Çalışmalarım...

çok tşk ederim harika bir konu oradan cıkarılacak o kadar cok şey var ki...Emin olun her bir cümlesinden anlamam gerekenleri anlıyorum ;)
  4. N

Eski Ama İlk Çalışmalarım...

Öncelikle herkese merhaba.. İlk çalışmalarımdan 2 adet afiş,1 adet myspace banner'i ekliyorum.. Yaklaşık 2006'dan beri grafikle uğraşıyorum ama son 2-3 yıldır pek yoğunlaşamadım hayat mücadelesi diyelim :s8: Artık aranızda olmaktan mutlu olacagıma bu siteden ve kullanıcı dostlarımdan eski...
  5. N

İlk Çalışmalarım

Sanırım gölge konusunda biras daha pratikliğe ihtiyacın var ;) İlk çalışman olmasına rağmen yine de beğendim fakat biras daha pratiklik gerek aynı zaman da sana tavsiyem Manken konulu çalışmalarda arkaplan için daha çok açık tonlu renklere ağırlık vermelisin.. Göz alıcı olsun ;)
  6. N

şehir sokakları (vektorel)

Önizleme resmi yada caps ekleseydin daha iyi olurdu...Yine de tşkler ellerinize sağlık.
  7. N

3D Tipografi Çalışmam.

@murat3895 Xara3D ve photoshop kullanılmış.. Ellerine sağlık dostum harika olmus fakat "R" biras arkada ve altta çok gömülü gibi kalmış...
  8. N

Grafik Tasarımcı Nasıl Olunur?

Gerçekten de cok güzel bir döküman hazırlamıssınız ellerine sağlık... Tabii iki resim yapan hatta daha doğrusu bi resmi siyah beyaz yapan bile ve abuk subuk ufak tefek programlarla resimin üzerine iki tane ikon yada simge eklediklerinde "ben tasarımcıyım" diye ortalıkta dolanan o kadar cok...
Yukarı Alt