nofear tarafından yazılan mesajlar

1. N

Tram,İpek ve Baskı aralık birimleri

herkese merhaba linkler icin gerekli dokumanlari tekrar yuklemeyi dusunmuyorum.sebebi yapmis oldugum calismalar istegim uzere daha iyi bir tablolama ve takip cizelgesine kavusturma adina yeniden duzenleniyor.amacim herkesin anlayacagi bir dille teknik detaylari anlatmak.sanirim herkesin...
  2. N

@ahmet kılınç tesekkur ederim.
  3. N

Yardimci Desinator

Istanbuldaki firmamiza yetistirilmek uzere veya yardimci pozisyonu icin desinator alinacaktir.ilgili arkadaslarin cv lerini degerem@gmail.com yazmalari yeterlidir.ilginize tesekkur ederim.
  4. N

Matbaa da grafiker, insan mi makine mi?

herkse merhaba insan yazdıkça ve konuşabildikçe var.Geçenlerde ünlü bir tarih makalesi okuyorum.İnanın index kısmında türk tarihi ve türk dilinin uzmanlarının neredeyse hepsi yabancı kaynaklı.Bu beni biraz sevindirdi biraz da üzdü.Kendimce biraz tespit yaptım.Sizinle paylaşmak isterim...
  5. N

Matbaa da grafiker, insan mi makine mi?

sayın faruk bey ; Tam anlamıyla sizlere katılmaktayım.Fakat günümüz modern insanı her şeyi para ve katma degerleriyle ölçen insan gölgelerine sistemin nasıl işlemesi gerktiğini anlatmak için önce onlara gercek zamanlı insan sevdalı yüksek lisans dersleri vermek gerekir.Siz ne kadar...
  6. N

ben teşekkür ederim.
  7. N

cengiz arkadas yazıyorum umarım arakadasların islerini görür.Unutmadan gecemeyecegim piksel ve vektör tabanlı program kullanan tüm arakadasların gereksinim duyacagı tablolardır.Sonucta biz bu bilgileri matematikciler sayesinde ögrenerek kendi sektörümüze yaydık.Sadece bu dokumanların desinatör...
  8. N

tram acılarımız nasıl olamlıdır ve neye baglıdır. Tram yapmıs oldugumuz isin en son noktalas halidir.Bizler her dijital görüntünün gercek halini noktalarla ölcer ona göre görsel olustururuz.Bu görsellerin görmüş oldugumuz ekran görüntüsü ile seri olarak ürettigimiz görüntüler arasında...
  9. N

]herkeze iyi hafta sonları tram(nokta) elde etmenin teknolojik yolları günümüzde epeyce vardır.her yol sonucta endüstriyel oldugu müddetce dogru kabul görebilir.amac gercek ve bilincli tram elde etmenin matematiksel dogrularıdır.bizler bu bilincle hareket ettigimiz müddetce isimizin sonunda...
  10. N

Elif'in diğer ismi ne olsun ?

elif sezer olsun sezerin anlamı sezgisi kuvvetli ikinci espri ise kelimelerin bas harflerinin birlestirilmesi sayesinde bir fiil olusur"ElifSezer" yani' ES'
  11. N

bu aksam size yine hazırlamıs oldugum ve cok önemli oldugunu düsündügüm her desinatör arkadasın ve grafiker arkadasların bilmesi gereken yardımcı bir tablo sunuyorum iyi aksamalar[/URL][/IMG]
  12. N

ben tesekkür ederim önemlisi bilgilerim isinize yardımcı olsun yeter.
  13. N

profesyonel bakıs Günümüzde malesef diger sektörlerde oldugu gibi profesyonellik anlayısı hakim olmagı icin tüm meslek grubları yeni yöntemler gelistiremeyip zamanla gelisen teknolijinin gerisine düsmektedir.bu gerileme devresi ile beraber hızlı hayat tarzı hemen tüketilen ve bir degeri...
  14. N

Emprime baskıda nokta secmenin önemi kare nokta square dot kenar acıları 90 derecedir.tüm köşeler birbirine birleşir.eyer dogru basınç altındaki baskı görüntüsü keskin ve nettir.detay ve kontras artar.baskı rengimizin istenilen ısık degerlerine gelmesine dogal yardımcıdır.yüzeyi kagıt dokusu...
  15. N

tesekkürler... ......................................... yukarıdaki vermis oldugum tablo ile tram aralıgını ve secim sütunlarını görmüs olduk. bu bizim isimizin olmazsa olmazlarından sadece bir kac basamagını teskil ediyor.şöyleki her ipegin baskı asamasında bırakmıs oldugu boya miktarı sizin...
Yukarı Alt