Nuray Gönülşen tarafından yazılan mesajlar

1. N

Bir Usta Bir Dünya: Sait Maden

Teşekkürler Tuncer Bey, Sergiyi görmeniz dileğiyle... Sizi de etkileyecek şeyler bulacaksınız mutlaka...
  2. N

Yapı Kredi’de sergiye dair bir de söyleşi yapıldı. Söyleşinin sonlarına doğru: “Kendinizi nasıl tanımlarsınız?” sorusuna “şairim” diye yanıt verdi Sait Maden. Tasarımcı, sanatçı yönlerine rağmen, kendine “grafik tasarımcıyım” bile demezken grafik dünyasına adım atar atmaz hem yaratılarıyla hem...
  3. N

Yapı Kredi Kültür Sanat Merkezi’nde bu ay düzenlenen serginin sanatçısı Sait Maden. Bir grafik sanatçısı. Ama bu mesleğe başlamadan önce ve başladıktan sonra durmaksızın yeni özellikler katmış kendine; şair, şiir çevirmeni, tasarımcı, sanatçı olmuş. Yaratıcılığı; kaligrafide, desende, çizimde...
  4. N

Avrupa yakasında oturan yardımcı grafiker aranıyor.

Merhaba, Grafikerler sitesinde yayınlanan "yardımcı grafiker" ilanınız için cv gönderiyorum. Grafikerlikte 3 yıllık tecrübem var. Yayıncılık alanında daha çok hazır formlar üzerinde çalıştım. Şimdi ise daha etkileşimli bir ortamda daha etkin çalışmak istiyorum. İyi çalışmalar... Nuray...
  5. N

Grafikerliği özledim

Grafikerlikte 3 yıllık bir tecrübem var. Yayıncılık alanında daha çok hazır formlar üzerinde çalıştım. 2005-2008 yıllarında çalıştığım yayınevinin dergi-gazete-broşür-afis-el ilanları gibi yayınlarını baskıya hazır hale getirdim. Çalışmalarımı Mac ve pc platformunda Adobe Photoshop, QuarkXpress...
Yukarı Alt