okipoki tarafından yazılan mesajlar

1. okipoki

Kolay Neon ve Led etkisi

arkadaşlar led diziminde sadecemüşteriye göstermek için elle dizilebilir ama uygulamaya geçildiğnde router yada cnc de delikler delinmeye geçildiğinde ledlerin delikleri tutmuyor ben denedim led satan firmalarda uygun fontlar var başka yerde bulamazsınız :s8:
  2. okipoki

Eleştirmek ve eleştirilmek üzerine Lütfen Okuyunuz

süper bi hikaye gerçekten tşkler
  3. okipoki

yüksek kalite alışveriş resimleri

hocam sayfada alışveriş resimleri linki görünmüyo üzerinde reklam var (arçelik) nasıl ulaşabiliriz tşkler:)
  4. okipoki

Bir minibüs nasıl giydirildi?

faruk abi ben reklamcıyım bu tasarımlar için öncelikle araç cd si lazım grafik çizimlerionu buldum şükür de amaç sadece müşteriye görseli hazırlamakla bitmiyo araö da uygulama ve baskı olayınıda anlatırsanıuz püf noktalarıyla daha cok yardımcı olmuş olacaksınız eminim şimdiden tşkler.
  5. okipoki

Corel Draw Kullanım Kılavuzu

ya arkadaşlar şifre hatalı diyo şifreyi kopyaladım gene aynısı diyo yardım ederseniz sevinirim
  6. okipoki

vectorel arkaplanlar6

:clap2:çok güzel çalışmalar tşkler
  7. okipoki

14 klasör 700 clipartlık dev arşiv

ERROR: Login failed. Account not validated. (2b976ba6) kardeş lingi yenilersen sevinirim
  8. okipoki

ışıklı tabela yapımı

arkadaşlar programı indirebileceğimiz link de atarsanız çok ii olur şimdiden tşkler ( adam akıllı bi link bulamadım )
  9. okipoki

Afiş çalışması, nasıl olmalıdır?

yani o kadar açık ve net anlatmışsınızki anlamamak elde deil gerçekten çok tşkler :)
  10. okipoki

spotlarımızı photo paint te yakalım

valla paint te corelin yardımcı pro su emeğine sağlık
  11. okipoki

Corelde animasyon nasıl yapılıyor

arkadaşlar corel de animasyon nasıl yapılıyo bilgilendirirmisiniz :(
  12. okipoki

2011 takvim calışmalarım..

kardes calısmanı jpeg deilde corel fotoshopfalan izdiremiyozmu ?
  13. okipoki

Corel Draw'ın birçok özelliği tek ders içerisinde | video ders

hasan bey corelin özellikleri dosyanızı indiremiyorum yardımcı olurmusunuz tşkler.
  14. okipoki

Hangi Vektör Programı?

peki arkadaslar corelin hangi versiyonunu kullanıyosunuz en rahatı hangisi ben corel 11 kullanıyorum
Yukarı Alt