olkunmustafa tarafından yazılan mesajlar

1. olkunmustafa

Sİte parça parça açılıyor

www.ucarlaser.com sitesini tasarlayıp yayınladım ancak site parça parça açılıyor.Slice konusunda eksiklerim olduğunu söylüyorlar ama tam olarak ne yapacağımı anlamadım.Siteyi div lerle yaptım her slice için bir div mi açaçağım.Şimdiden teşekkürler.
  2. olkunmustafa

Karton Ambalaj Bıçakizleri Vektör Paketi

Ben uçar laser de tam olarka bu işi yapıyorum işime yarar umarım paylaşım için teşekkürler.
  3. olkunmustafa

web siteme nasıl albüm eklerim

tavsiyem iweb albüm kullanman kullanımı son derece basit.Google iweb albüm olarak yazarsan çıkar.3 boyutlu için de annessoft 3d var.O da gayet güzeldir. He eğerki kendin birşeyler üretmek istiyorsan jacascript bilmen gerekir veya da flash.
  4. olkunmustafa

Dreamweaver mı Fireworks mü???

Ben fireworks da butonlarımı yapmak için kullanıyorum genelde.Diğer konularda photoshop ve dreamweaver e bi de flash tabi ki
  5. olkunmustafa

Buton Ölçüsü sorunu

Neyse kimse cevap vermeden buldum.
  6. olkunmustafa

Fireworks Varsayılan Resolution(çözünürlük) nedir ?

Web sayfaları için ideal rakam 72 pixels/inch olması gerek
  7. olkunmustafa

Fireworksta resimleri slice etmek

Peki fireworks de slice yapıp direk dreamweaver a nasıl aktarabiliriz?
  8. olkunmustafa

MEB' in Hazırlamış Olduğu Dreamweaver Türkçe Görsel Eğitim CD' si

İndirmeye başladım.Uzun zamandır üzerinde durmama rağmen henüz bir başarı yakalayamadım.Umarım bu dersler faydalı olur.Eline sağlık
  9. olkunmustafa

Buton Ölçüsü sorunu

Fireworks de buton yaptıktan sonra içine yazıcağım yazı uzun olunca sığmıyor,en büyük yazıya göre ayarlayınca da buton büyük kalıyor.Alttaki resim deki gibi bir örnek oluşuyor Ya en baştan yeni bir buton yapmak zorunda kalıyorum.Diğer butonun ayarlarını da bulamıyorum.Tekrar tekrar ayar...
Yukarı Alt