Ömer Ayar tarafından yazılan mesajlar

1. Ömer Ayar

Grafikerler alınacaktır

Sektöründe 40. yılını doldurmuş olan yatkın ofset bünyesinde çalıştırılmak üzere grafikerler alınacaktır. tercihen; corel - photoshop - freehand kullanabilen . giriş çıkış saati belli ( 8,30 - 6,30) yemek + servis + ssk irtb.: (0282) 685 45 38 - 39 - 40 (0533) 579 23 61 İlgili Ömer Ayar
  2. Ömer Ayar

Matbaa deneyimi olan grafikerler alınacaktır...

Yatkın ofset bünyesinde çalıştırılmak üzere tecrubeli grafikerler alınacaktır. irt. tel.: 0282 685 45 38 - 39 - 40 - 0533 579 23 61 ilgili (Ömer AYAR) İLGİLENEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER
  3. Ömer Ayar

Uluslararası Promotürk Fuarı 8 - 11 Ekim 2009

Giriş bileti olmayan arkadaşlar kapıya gelince arasın bilet verilecektir 0541 450 02 61
  4. Ömer Ayar

Offset matbaa makınaları

makinayı nere için alacaksın
  5. Ömer Ayar

3. İstanbul Grafikerler buluşması

öncelikle işlerimin yoğunluğundan dolayı bayadır aranıza katılamadığım için üzgün olduğumu bildirmek isterim bir önceki buluşmaya geliyordum emme ne olduysa gelemedim ama bu seferkine gelcem inş. :) hee bide misafirimle :)
  6. Ömer Ayar

grafikerler.org için ufak nacizne bir çalışma

@Serkan Baysal teşekkür ederim serkan bey.. bizim çalışmanın sanırım biraş kişilik sorunu var ama aşaçaktır zamanla :D:D:D
  7. Ömer Ayar

yüksek çözünürlükte sağlık konulu resimler

evet arkadaşlar linkte sorun olabilir çünkü onları ekliyeli baya oldu ve tekrardan bulabilirsem yeniden link verecem
  8. Ömer Ayar

grafikerler.org için ufak nacizne bir çalışma

@Ömer YILDIZ arkadaşlar hepinizin çalışmaları güzel bir haylide fikirler yalnız benden size bir tavsiye açık alanda bu fikirlerimizi grafkerler org olarak fazla sunmayalım sonra ne olur ne olmaz başka benzer siteler tarafından bizim fikrimiz diye çalınabilir :D
  9. Ömer Ayar

2. İstanbul Üyeler Buluşması - 08.02.2009 Pazar

yasin ekenide yazalım :D
  10. Ömer Ayar

tüp - su - kömür resimleri orta seviyede :)

@Süleyman Köklü açıklamaya bakarsanız orta seviyede denmiş yani çok yüksek değil daha yükseğinide bulmak zor su tük kömür bunlar en zor bulunan resimler daha yükseğini ancak kendiniz çekerseniz :D yinede teşekkürler
  11. Ömer Ayar

kusura bakmayın yanlık linki eklemişim :S hemen düzenliyorum
  12. Ömer Ayar

kartvizitlerim

kolay gelsin arkadaşım senin gibi bir grafikere bu kartlardan hiç birinin yakışacağını düşünmüyorum açıkcası ve eminimki ölesine yaptığın zaman geçirmek için uğraş aradığın bi arada yapmışsındır yoksa inanmam :) bence hepsi aşırı karmaşık olmuş ve hankisini beğendin dersen en sonuncusu tercihim...
  13. Ömer Ayar

" tüp" resimleri istek

@Dilek Doğrusöz http://rapidshare.de/files/44635370/tuep_su_koemuer.rar.html buyrun umarım işinize yarar
  14. Ömer Ayar

umarım işinize yarar arkadaşlar http://rapidshare.de/files/44635370/tuep_su_koemuer.rar.html
Yukarı Alt